Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

Merhaba seric,

hepsi ücretli yazılım sürümlerinin.

Kolay gelsin.

arkadaşlar windows xp kullanırken cofaso 6.1 kullanıyordum ama windows 7 yi kurup cofaso 6.2 kurdum fakat can't connect to mysql db!! yazısı çıkıyor ve port açmak yerine komple güvenlik duvarını kapadım . yine aynı yazı çıkıyor bir değişiklik yok. acil çizim yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.(win 7 için bu sayfalarda anlatılan port açma ile ilgili denetim masasının güvenlik duvarı bölümünde birşey bulamadım)

Merhabalar,

Bilgisayarımda cofaso programı yüklü ve bilgisayarıma format atmam gerekiyor,

format attıktan ve tekrar cofaso yu kurduktan sonra yaptığım çizimlerin tekrar

cofaso da açılması için format atmadan önce ne yapmam gerekir,

yardımcı olabilirmisiniz.

mesut hocam merhaba aşılması zor bi kumanda problemimiz var yardımcı olurmusunuz.

mesut hocam soru şu otomatik kumanda ileri muhendislik başlıgına bi bakarmısınız

Demo proğramda kısıtlamalar var tabii.Süre sınırlaması yok ama prğramda her istediğinizi yapamıyorsunuz.İlişkisi olduğum firma lisans almış ama bir süre sonra mert bilği şirketi karşılaşılan sorunların çözümü için ücret istiyor.Az da değil.Yardım başına 150 TL veya yıllık 2400 TL.Özellikle My sql sorunu yaşıyorsunuz.Bilğisayarınızda değişiklik yaptığınızda yapmış olduğunuz projelere ulaşamıyorsunuz.Gitti 150 tl.

Sayın idece35,

.. bir süre sonra ..

Lütfen doğru ve kesin bilgileri yazınız. ".. bir süre sonra .." ne kadardır, 4 yıl mı?

Şirketimiz ticari amaçlı bir şirkettir. Hizmeti doğru verdikten sonra, para boşa mı gitmiş oluyor!? Yoksa bizler Türk olduğumuz için mi boşa gitmiş sayılıyor! Lütfen hakkaniyetli davranın.

Kolay gelsin.

arkadaşlar cofaso 6.2 de yeni bir sembol kütüphanesi oluşturdum ama türkçe karakter kullandığımda dolayı hata veriyor silemiyorum ne yapmam gerekiyor

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri