cnc router 60 cm * 60 cm yapmak istiyorum

Çok teşekkürler ustam şimdi ufak ufak ilerliyoruz vizyon açık olduğu için el tutan başka tarafa çekiyor konu asenyurt un dediği gibi çorba kıvamından aşure ye terfii yolunda mübarek umarım sonu tatlı olur

selamlar kapalı çevrim motor u çinya dan almak istemiyorum memlekette nereden alınır

Şahan rulman, azcık reklam ama başka ucuz verende yok gibi, alternatif olarak sahabından com a bakılabilir, başlayıp çuvallayan birileri vardır belki.

Sağol şeyhim :D yarını bekleyemedim :D
bir yer buldum fiyatını yurdum sınırları içinde kıyas edecek yer bulamadım ama çinyada leadshine diye satılanlarla aynı dolarcığa denk geliyor
http://www.malzemeyeri.com/86mm-86Nm-Enkoderli-Step-Motor-Encoderli-Step-Motor,PR-348.html
ama motorları ve sürücüleri hakkında sadece pdf leri var tavsiye veya kullanıcı yorumuna hiç rastlayamadım

Tövbe tövbe,, estağfurullah,, yarın pc'den bakalım linkini ne. Bi taş atarız kuyuya,, nassa biri çıkartır,.

abi kapalı çevrim motor+ sürücü çinya da kargo dahil 158 dolar iken memleketimde sadece motoruna aynı parayı artı kdv istiyorlar biraz içim acıdı herhalde çinya tercihim olacak :oops::oops:

motor kilosu ağırdır, nakliyesi de ağır olur, motor buradan, sürücüyü ablalardan almayı düşün bi

ücretsiz kargo ağabey hemde ikisinin toplamı burada sürücüsü ile aynı para neredeyse
insan çok üzülüyor yahu

Ücretsiz değildir o, nakliyesi ni motor fiyatına giydirmiştir ablalar,, sipariş etmeden, bida araştır

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri