cep tlf ile motor kumandasi

Sayın Tekin 126
Ben sadece şunu anlatmaya çalıştım. piyasada o kadar çok çeşit var ki para kazandırır mı dedim. bu işler şans işidir dedim. siz hala mesaj göndermeye çalıyorsunuz. Burada daha ucuzu-da var diye.
Sizin cihaz elektrik kesilince sinyal yolluyormuş bir diğerinin cihazı hem sinyal yollayıp hemde elektrik gelince pompayı çalıştırıyormuş bir diğerde zaman ayarı ile zamanı gelince pompayı durduruyormuş.
Bunların hiç birisi beni ilgilendirmiyor 6 yıl kadar önce buralarda modaydı şimdi modası geçti ve bitti. zaten devlette her tarafa sulama kanalı yaptığı için kimsenin pompaya da ihtiyacı yok.
Herkes ekmek davasına uğraştığı için bu işten para kazanmak zor anlamındaydı.
Ayrıca 2011 yılında 3 ayrı markadan numune gelmişti biz satış olmadığı için 2011 eylülünde firmalara iade ettik. şimdi gündemde hayvan kaşıma sistemi var. Erinox - Otomatik Hayvan Kaşıma Fırçası - YouTube Bu kartı yapan firma tanıyorsan bu firma lazım bize şu an bu yörede ekmek bu işte.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
merhaba bana bıraz bılgı verebılırmısınız kaşaği sistemı hakkında mesela motor kullanılıyor reduktorlu olduğunu tahmın edıyorum zaten başka turlude olmaz algılama sensorlerı neye gore çalışıyor firça devrı azaltılıp çoğaltılıyormu :)palavra atmayı sevmem ama bazende gerekıyor cihazın tasarlanması yapılması okadar problem değıl sağlıklı kalıtelı dersen kontaktorlu rölelılerden kat kat ustun cihaz çikarabılırız hatta sızınle paslaşarak çalışalım mekanım benım işim değıl mekanığını yap veya yaptır elektronik kontrol kartını ben hazırlarım ıyı akşamlar

Sayın Tekin 126
Ben sadece şunu anlatmaya çalıştım. piyasada o kadar çok çeşit var ki para kazandırır mı dedim. bu işler şans işidir dedim. siz hala mesaj göndermeye çalıyorsunuz. Burada daha ucuzu-da var diye.
Sizin cihaz elektrik kesilince sinyal yolluyormuş bir diğerinin cihazı hem sinyal yollayıp hemde elektrik gelince pompayı çalıştırıyormuş bir diğerde zaman ayarı ile zamanı gelince pompayı durduruyormuş.
Bunların hiç birisi beni ilgilendirmiyor 6 yıl kadar önce buralarda modaydı şimdi modası geçti ve bitti. zaten devlette her tarafa sulama kanalı yaptığı için kimsenin pompaya da ihtiyacı yok.
Herkes ekmek davasına uğraştığı için bu işten para kazanmak zor anlamındaydı.
Ayrıca 2011 yılında 3 ayrı markadan numune gelmişti biz satış olmadığı için 2011 eylülünde firmalara iade ettik. şimdi gündemde hayvan kaşıma sistemi var. Erinox - Otomatik Hayvan Kaşıma Fırçası - YouTube Bu kartı yapan firma tanıyorsan bu firma lazım bize şu an bu yörede ekmek bu işte.

sayın abaci75 otomatik kaşaği hakkında mekanık bılgım yok sayın amasyalı bu konuda bılgılendırırse beraber yapacağiz malıyet sonradan duşunulebılen konu o kismı benı ılgılendırmıyor açıkçası:)önemlı olan tasarım yapup sistemı mantıklı şekılde çalıştırmak tabii kı kalite ön planda olmalı ole uç gunde arızalanıp çalışmıyacak sistem yapmak mantıklı değıl

merhaba. ne kadara mal oluyor acaba?

:)boşver telefonlu kumandayı onun alası var incelemeye gerek yok kaşağı makınasının çalışma prensıbı hakkında fıkır ver sen sayın amasyalı telefonlu kumanda artık bitti afyondakı vatandaşi bılıyorum yarın afyona 5 adet gsm modullu kumanda gonderıyorum millet artık telefonla kumandada kalite arıyor kaşaği makinesının çalışma prensıbı hakkında bilgi ver onu yapalım piyasası varsa yoksa gerçı uğraşmaya gerek yok:) ıyı geceler
Kart bu firmada var alıp inceliyebilirsiniz. ayrıca eskişehir afyon uzak bir yer değil. entegre önemli sadece
Cep telefonu ile uzaktan kumanda
Diker Sr Kama Cihaz Src Kart

merhaba sayın amasyalı kaşağı makınesı kartı okadar ahım şahım bişey değıl burada bır çiftlikte gıdıp baktım bir adet 0.35 watt reduktorlu motor var onu kontrol eden kart kontaktor vs gerek yok bır adette sensor var okadar buyutulecek bır kartta değıl ıhtıyacın varsa motor çıkışları kart uzerınden koyayım motor aşiri akım çekınce yön değıştırsın devır ayarıda koyarım yanlız malıyet yukselır devır ayarı olursa sadece pano içine montaj olacak kart dersen o şekılde dizayn edıp gondereyım piyasası varsa ıyı akşamlar cumle islam alemının kandili (kadir gecesi)hayırlara vesile olsun

banada lazım

Nazım Hikmet'le Necip Fazıl gibi atışıp durdunuz sonunda beraber imalat işine bile girdiniz :) yarım saattir yazılarınızı okuyorum :) arkadaşlar sizi tebrik ederim güzel fikirler çıkarıyorsunuz yada olanları burada paylaşıyorsunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri