cep tlf ile motor kumandasi

:)okadar makına uretecek fabrıkam yok telefonla kumanda anca imalatı yapabılıyorum senede yaptığım cihaz sayısı okadar fazla değıl 350-400 adet istanbul firmaları gıbı reklamım yok tanıdık eş dost yanlız tanındıkça genışlıyen pazarı var ege bolgesı konya ankara kirşehir kırıkkale çorum pazarlama taktığım her ilde guvenılır eleman bayıı gıbı başkasına cihaz vermıyorum aslında ıyı yapmıyorum ama başım ağrımıyor telefonlu kumandalarda benım ımalatım değıl telefonlar sorun çıkarıyorlar sadece benım cıhazlarda olsa istanbul fırmalarınınkındede aynı sorun onun için GSM modullu cihaz yaptım tamamen kendı tasarımım ve ımalatım burada yazmam insanlar bılınçlensın benım cihaz satış konusunda problemım yok çiftçi hıçbır özellığı olmıyan cihazlara 600-700 tl para verıyor yazık gunah araştırsın bır markaya veya fırmaya takılıp parasını heba etmesın bu işi yapan fırmaların cihazlarını özellık kalıte fiyat konusunda araştırsınlar sizin yaptığınız gıbı ekmeğı ekmekçıden almak mantıklı ama ekmekçıde babasından dedesınden gorduğu gıbı devam edıyorsa zamanın teknolojısını kullanmıyorsa kıymetı yok sahura az kaldı kontrolkalemı okurlarına hayırlı gunler ıyı sahurlar:)

resimdeki marka mermer makinaları üretimi yapan firmayı anımsatıyor. Ürünler kusura bakmayın.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
bu ciha<zın devresı var tubitakın web sayfasında yanlız sadece aç/kapa olarak çalıştırılabılır devre eksiklerı şifre yok ,zaman kurma yok ,motor koruma zamanlama yok gerçı piyasadakı cihazların bırçoğu boyle ben bıraz profosyonelce duşunup yaptım yazılımla kontrol edıyorum şifre var ,zaman kurulabılıyor elektrik kesıldı geldığınde devreye ıstersen otomatık gırıyor,motorun çalıştığını kontrol edebılıyorsun bip sesıyle uyarıyor telefonun bataryası zarar gormemesı için şarj dolduğunda enerjıyı kesıyor buna benzer özellıkler mevcut bu basıt cihaz bu cihazın bırde ust modelı var elektrık kesılmesınde termık attığında mesaj gonderıyor son kullanıcıya motoru çalıştırdığında ıstersen her yarım saatte çağrı atıyor elektrik kesıldı geldığınde motoru çalıştırıyor son kullanıcıya motoru çalıştırdığını bilgilendırmek için çağrı atıyor guvenlık olarak kayıtlı telefon numaraları harıcı çağrı kabul etmıyor meşgule atıyor eğer kullanıcının çalıştığı ortamda telefonunu unuttu veya şarjı bıttı kayıtlı olmıyan telefondan 8 hanelı şifreylede sistemı kontrol edebılıyor

telefon kumanda sıstemlerinden araştırırsanız aradğınızı bulursunuz

piyasada varsada arkadaşın çabasını alkışlamak lazım

Alkışlamak lazım tabi. Söylediği çok kullanışlı bir sistem. Bunun pazarlaması ve reklamı yapılsa çok tutar bence ama tekin126 nın parayada ihtiyacı yok galiba :)

merhaba yasemın kardeş :)paraya ıhtıyacı olmıyan bırını gosterebılırmısınız:)ben bu cihazı zaten satıyorum arap baharı başlamadan önce misir surıye ye gonderıyordum şimdı ne yalan soylıyım türkiye içinde bir iki adette kuzey kıbrısa gıttı türkiyede bu cihaz çiftçiler tarafindan çok kullanılıyor dedığınızde haklısınız pazarlama olsa cıhaz gıderde tek başima emeklıyım asıl mesleğım elektronik pazarlama işi ayrı bır kulvar orada iş çikarmamız zor:)ama yenı elektronik devre cihaz tasarımı dersenız orada varım:)kımsenın aklına gelmıyen ürünlerı tasarlayıp işe yarar cıhaz üretmek en buyuk hobim ilgilerınıze teşekkur ederım

Alkışlamak lazım tabi. Söylediği çok kullanışlı bir sistem. Bunun pazarlaması ve reklamı yapılsa çok tutar bence ama tekin126 nın parayada ihtiyacı yok galiba :)

merhaba sayın amasyalı verdığınız linklerde :)bedava dağıtılır gıbı gerçekten ama benım cıhazlarım bedava değıl:)ole üç dort kontak elektrık kesıldı geldı tekrar çalışma başlı başina özellıkler değıl bu özellıkler her markada var burada önemlı olan tanıtım reklam benım şahsı duşuncemı sorarsan ben bu sistemı yapıyorsam dığer fırmalardan ustun özellik olmadığı surece yapmam atarım hurdaya olur bıter eğer dığer fırmalardan ustun özellikler varsa imalata devam ederım pazarlamaya gelınce o başka konu A cihazının özellıklerı fazladır satamaz B cihazının hıçbır özelliği yoktur yok satar bir örnek enerjı tasarruf cihazı hiçbir enerjı tasarrufu sağlamıyan cihazı 500-600 tl ye satıyorlar sizde bılıyorsunuz kalıteye gelınce kımse ayranım ekşi demez her imalatçi benım cihazım daha ustun özelliği var der bende araştırıyorum bir örnek isim vermıyeceğım çinde yaptırıyor cihazlarını piyasada satılıyor ben hurda olarak değiştırıyorum 400 tl ye satın almış kullanıcı kullanım kolaylığı yok özelliklerı sifir 50-75 tl karşılığı adamların cıhazını alıp 250-300 tl ye benım cıhazı takıyorum aldığım cihazlarıda tek bırtanesını iş yerıme sokmadım çope attım :)

sayın amasyalı bu linktede var adam 60 tl ye satıyor cihazdan cihaza fark var istanbul firmaları kusura bakmasın anadoluda çiftçiyı sömurdu kalıtede beş para etmez cihazları daha telefonlu kumandaları 250-300 tl fiyat çekıyorlar satıyorlarda bırçok elektrikçi arkadaşimiz etrafına bakmasını bılmıyor bendeki cihaz telefonlu kumanda değıl dıkkatını çekerım sadece simkart takılıyor gerıye doğru arıza elektrık kesıldığınde mesaj gonderıyor bu cihazı telefonlu kumandalarla kıyaslıyamazsın:) ha telefonlu kumanda bendede var birsuru özellık ekledım oyle satıyorum özellik olmasa gıdın mersınlıden veya istanbulludan alın derım:)

CEP TELEFONU İLE ALAN SULAMA - Elektronik Devre ve Çeşitli Elektronik Ürünler sahibinden.com'da - 96200540

Bazı işler şans işidir. Telefonla kumanda malzemeleri sanki bedava dağıtılır gibi olmuş İlantime | DTMF CEP TELEFONU İLE UZAKTAN KONTROL 4 RÖLE.Lİ Para kazandırırmı bilmiyorum. CSK 2013 Kontak - kl - EKONT Endüstriyel Kontrol PLC Otomasyon ve Biliim Sistemleri

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri