Cep telefonu uyarı mesajları

Ayarlar - Uygulamalar - Hucre Yayinlari - SMS - Reddet

Yukarda yazdiklarimi uygulayabilir misiniz lutfen ?

@ahnur Resim cekip upload edebilir misiniz bahsettiginiz kismi lutfen ?

Sn. @ahnur hangi operatorle calisiyorsunuz ?

Sn. @ahnur rica etsem turkcell i arayip durumu izah edebilir misiniz lutfen ? Sonra bize de bilgi verirseniz sevinirim....

Son düzenleme:
Türkcell 2 hat var yani SİM 01 ve SİM 02.

Ben clean Master kurdum pek çok aracı barındırıyor, hiç bir şey işe yaramazsa çözüm bulamazsanız size tavsiyem bunu yükleyin gereksiz bildirim kapatıcı var yani msj gelse bile size yansıtmaz kafanız rahat olur işinize odaklanrsınız, uygulama kapatma ayrıca var tam hakim değilim.

Sn. @ahnur hangi operatorle calisiyorsunuz ?

Sn. @ahnur rica etsem turkcell i arayip durumu izah edebilir misiniz lutfen ? Sonra bize de bilgi verirseniz sevinirim....

sayın firat1986 ilginizden dolayı teşekür ederim. Türkcell aradım uzun bir görüşme oldu netice sorunun telefondan olduğu söylediler.

O uygulamanın konum bilgilerine erişmesine izin vermişsin bence.izinleri iptal etmeyi dene

ayarlar-uygulamalar-ayarlar-uygulama izinleri-konum girdikten sonra uygulamayı bulup izinleri iptal et bakalım

Merhaba

Bu mesaj mesajlar kısmında kayır edilmiyor ? anlık oluyor değil mi ? ( pop mesaj )

Önce danışınız hat kuruluşuna !!!

Hatırlamıyorum hat servisinden söylenen yazıyı yazdım ve 4 haneli sayı yazdım gönderdim .
hat kuruluşundan mesaj geldi işleme alındı gibi
sonra ikinci mesaj geldi işlem yapıldı onaylandı gibi bir şey !!!

Aşağıdaki gibi tam bilmiyorum !!! ( ALINTIDIR ... )

POP MESAJLAR .......

Mobil Pazarlama SMS'leri için;

FIRSAT ==> 2780

Firmalardan gelen SMS'ler için;

ALL ==> 2780

Pop-Up Reklam içerikli SMS'ler için ise;

IPTAL SIMMESAJ ==> 2780

mesajlarını atabilirsiniz.

Yine de gelmemesini istediğini SMS'ler varsa, bu SMS'leri olduğu gibi 2780'e iletirseniz (yönlendirirseniz) tekrar gelmeyecektir.

Kolay Gelsin .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri