Can sıkıntısı

hiçbirinizin tahmini doğru değil. Daha dikkatli inceleyin. Ufak bir ip ucu; Yukarıdan bir projeksiyon ile çizgi şeklinde ışık yansıtılıyor alttaki dönen nesne üzerine. Ufak değil gerçi baya büyük oldu ama alttaki nesneyi artık siz tahmin edin yada gözünüzde canlandırın.

3 boyutlu yazıcı ile yapılmış gibi duruyo

Manyetik tabla ve V blok yardımı ile taşlama ile imalat bana ilginç geldi.
Videyoda kullanılan ürünler soğutma kimyasalı dahil kaliteli ve pahalı. Taş 15 cm çapında 60 grit, işlenen malzeme A2 çelik.

Son düzenleme:

Bu nasıl can sıkıntısı ki ... Hay maşaAllah Rabbim ne yetenekler bahşediyor, cilasız ayna gibi parlıyor cinsi ne ki bu ağacın, CNC ci arkadaşlar başlığa bakıp bana kızmayın sakın :).

Bu nasıl can sıkıntısı ki ... Hay maşaAllah Rabbim ne yetenekler bahşediyor, cilasız ayna gibi parlıyor cinsi ne ki bu ağacın, CNC ci arkadaşlar başlığa bakıp bana kızmayın sakın :).
Elma kabuğu soyar gibi yontuyor ağacı talaşların hepsi tek parça

Dövülerek işlenebilen metallere uygun, diş açılabilir hale de getiren, sürtünme ısısı ile delme.

Bir satıcının sitesinden bilgi;
Tungsten karbür uç,1000-3500 RPM, 1.5-3.5 kW Spindle, 12 mm'ye kadar malzeme kalınlığı, İşlem sırasında malzeme 700C uç ise 900C dereceye kadar çıkıyormuş.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri