CADDY hakkında sorduklarınız ve takıldığınız noktaların çözümleri

Caddy de bir sayfayı bvaşka sayfayı kopyalarken o sayfanın kontaktörlerini ve diğer elemanlarını sayfa numarasına göre ve aynen kaydetme yapamıyor. Sürekli OK i tıklayınca aynen kaydetmek için ne yapmalıyım.

Merhaba ferit arkadaşım caddy++3.82 kullanıyorum sembol kütüphanesinde kendime ait bir klasör oluşturarak devamlı kullandığım semmbolleri eklemek istiyorum.sembole ters tuş yaparak eklendiğini biliyorum fakat bu versiyonda ters tuş yaptığımda ekle ikonu cıkmıyor yardımcı olabilirmisin?

Benımde yardıma ihtiyacım var, Xp de sorunsuz kurabildiğim CaDdy'i Wındows 7 de kuramıyorum, yardımcı olurmusunuz..
Teşekkür ederim..

CaDdy kullanmayı öğrenmek istiyorum, nereden başlamalıyım ?

Saygılar.

arkadaşlar caddy 3.82 kullanıyorum ama bir türlü lisanslayamıyorum hata da vermiyor sistem xp pro ne yapmalıyım bilen varmı

daha önce cofaso kullandım.Caddy'de sembol oluşturma ve ya sembol dosyası varmı?Varsa yolunu gösterirseniz sevinirim.

CADdy++ Yazısını Kaldıramıyorum İşletim Sistemi W7. Çıkardıgım Bütün Sayfalarda Bu Çıkıyor Bunu Nasıl Kaldırabilirim. <b>CADdy++ Electrical</b>

Kimsecikler Yok Galiba Buralarda.......

arkadaşlar ben caddy 3.82 türkçe kullanıyorum ve windows 7 de kurulu. Kurmakta sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

bu programın kullanımıyla ilgili anlatım dökümanı olan varsa paylaşabilirmi? teşekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
128,396
Kullanıcılar
450,280
Son üye
sıdıç45

Yeni konular

Geri