Biyomedikal İşaretler

Sn. baba23,

Bunlar biyomedikalın çekirdeği diyebiliriz. Aksiyon potansiyeller biyomedikal işaretlerin temelini oluşturur.

Saygılarımla,

EEG hakkında bilgi verirseniz sevinirim bide başa yerleştirilecek elktrotların yeri cok onemliymiş bunu nasıl yapabilirim

arkadaşlar ben klinik müh. okurken cok sıkıntı çektim teknik olarak uygulama konusunda yardımcı olabilirim tecrübelerimi paylaşa bilirim örnek olarak size bir arıza valleylab koter e 52 verdiği zaman içide bulunan 6 ve 7 nolu kart üzerinde bulunan ıc6776 nolu (opamp) değiştir ve sorunu çöz peki bu elemanların arızanlama nedeni Şebeke veya kesintisiz güç kaynağında dalgalanmalardan kaynaklanması bilğilerimi gercekten sizlerle paylaşmak isterim iiyi akşamlar )::)):):):

şu biyomedikal işaretlere gelelim okadar da önemli değil bunlar kalibrasyon konusunda lazım olur o kadar ama bu işaretleri ssk öğrenecen zaten o kadar büyütmeyin :):):):):)

ben başımızdan geçen bir olayı soracaktım
ameliyat masasında kulanılan koter sonrası hastanın kalça ve kürek kemiklerinde yanık özellikle erkek ve kıllı olanlarda zaman zaman
görülüyor.ameliyathane izolasyon pano ve trafosundan beslenmekte ameliyat masası ve koter modülü topraklı olmasına rağmen sebebi bulamadık.çözüm nedir

İyi Günler Herkese Merhabalar
Arkadaşlar EOG hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var(Sinyal nasıl alınır ve ne işe yarar ?).Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri