Bir Teşekkürü Bile Çok Gören Arkadaşlara

Üyesi oldugumuz Bu site bir paylaşım sitesi bazı arkadaşlarımız soru sorar, konu hakkında bilgisi olan yardımcı olur yada yorum yapar.Ama bilgi bu kadar ucuz bir şey değil cevap veren yada siteye bilgi aktaran arkadaşlar vakit harcıyolar.

Niye peki!!! saygısızın biri gelip sorusunu sorup sonra bir teşekkürü bile çok görüp çekip gitsin diyemi...

Bir teşekkürü bile çok görüp sorusuna cevap alıp çekip giden arkadaşlara sesleniyorum; Başka biyerde cevap bulamadıgınız mesleki bır sorunun cevabını burda buluyosunuz bu cevapları normal çalışma ortamınızdaki kimse vermez size kaldıkı bu cevaplar neticesinde işinizde ilerliyeceksiniz bu bilgiler size para kazandırıcak.Oysaki bu bilgileri size aktaran ustalar sizden hiçbirşey talep etmiyor.

Bu site konusunda uzman sayılıcak insanlar tarafından ziyaret edilip yönetilmekte.Eskiden ustaların elleri öpülürdü saygı göstergesi olarak ama artık görüyorumki bir teşekkür bile edilmiyor.İş ahlakı çok önemlidir arkadaşlar bir insan işini çok iyi bilebilir ama iş ahlakı yoksa ondan bi baltaya sap olmaz.

Sitemizdeki mesajları okuduysanız cogunlukla üyeler birbirine sayın diye hitap eder.Bu saygıyı bozmayın

Son olrak site yöneticisi arkadaşlardan bir isteğim var.Bence konulara gizli içerik koyalım üye olmayan kişiler konuları üye olmadan okuyamasın ve teşekkür mesajı gelmeden link ler görülmesin tabiki bu benim nacizane düşüncem .

Tekrar herkeze hayırlı bayramlar ve kolay gelsin
Saygılarımla...
Teşekkür ederim arkadaşım

teşekkür butonu olması en iyisidir...böylece konular kirlenmez konu ile alakalı sorular gümbürtüye gitmez...

basit bir teşekkür butonuda koyabilriz..

teşekkür et ikonu olsa daha iyi olur kanaatindeyim bende..
Var ama kimse görmüyor kıyıda kalmış...

:mad:burda pop ile ilgili kullanım kolaylıgı yok.çok net bir şekilde görülüyor.bunu gidermekte zor olmasa gerek.
herkesin dediğine katılıyorum.
burda herkes tanımadıgı insanlara aklıca bilgisi düzeyinde iyi niyetiyle yardımcı olmaya çalışıyor.ama çogu insanlar bunun karşılıgını para olmadıgı halde :mad: veremiyor.veremiyor..ama istemeye gelince isteyen çok :rolleyes:

Teşekkür bağlamında eklenen +/- pop tuşunu Türkçe vede herkesimin rahatça algılayabileceği biçimde işaretlenip veya yazı ile de yönlendirilip gereksiz yer işgallerininden veya tuşu bulamadından (genelde yeni üyeler)konu aralarına sıkıştırdıkları teşekkürlerini , teşekkür butonunu rahatlıkla kullanarak sunabilecekler .Yönetiçilerde bunları taşıma zahmetinden kurtulaçak ,hakedenlerde(bir teşekkür bile etmedi) burukluğunu yaşamayaçak diye düşünüyorum.

Hocam size katılıyorum Teşekkür ederim cümleleri form üzerinde kirlilik yaratıyor bunun yerine sizin ilettiğiniz gibi bir buton konularak kullanıyıcıya +/- puan verilerek tşk edilebilir.Buda site içerisinde popülerüteye vurularak gereksiz boş cümlelerle mesaj maiyetinde geçen kısımları azaltacaktır.

İyi Çalışmalar

tşkr mesajı ile ilgili sitede yasak olduğunu biliodm..Hem yasak diosnz hem bir tşk çok gorusunuz diosnuz nasıl iş bu anlamadım..

Arkadaşım neden kelimelerdeki harfleri eksik yazıyorsunuz anlamıyorum, bilgisayarının klavyesinde o harfler mi yok, üşendiğinden mi, yoksa forumda yazını okuyan kişilere saygından mı (!)...?

Son düzenleme:
Üyesi oldugumuz Bu site bir paylaşım sitesi bazı arkadaşlarımız soru sorar, konu hakkında bilgisi olan yardımcı olur yada yorum yapar.Ama bilgi bu kadar ucuz bir şey değil cevap veren yada siteye bilgi aktaran arkadaşlar vakit harcıyolar.

Niye peki!!! saygısızın biri gelip sorusunu sorup sonra bir teşekkürü bile çok görüp çekip gitsin diyemi...

Bir teşekkürü bile çok görüp sorusuna cevap alıp çekip giden arkadaşlara sesleniyorum; Başka biyerde cevap bulamadıgınız mesleki bır sorunun cevabını burda buluyosunuz bu cevapları normal çalışma ortamınızdaki kimse vermez size kaldıkı bu cevaplar neticesinde işinizde ilerliyeceksiniz bu bilgiler size para kazandırıcak.Oysaki bu bilgileri size aktaran ustalar sizden hiçbirşey talep etmiyor.

Bu site konusunda uzman sayılıcak insanlar tarafından ziyaret edilip yönetilmekte.Eskiden ustaların elleri öpülürdü saygı göstergesi olarak ama artık görüyorumki bir teşekkür bile edilmiyor.İş ahlakı çok önemlidir arkadaşlar bir insan işini çok iyi bilebilir ama iş ahlakı yoksa ondan bi baltaya sap olmaz.

Sitemizdeki mesajları okuduysanız cogunlukla üyeler birbirine sayın diye hitap eder.Bu saygıyı bozmayın

Son olrak site yöneticisi arkadaşlardan bir isteğim var.Bence konulara gizli içerik koyalım üye olmayan kişiler konuları üye olmadan okuyamasın ve teşekkür mesajı gelmeden link ler görülmesin tabiki bu benim nacizane düşüncem .

Tekrar herkeze hayırlı bayramlar ve kolay gelsin
Saygılarımla...

Haklısınız kesinlikle, insanlar oyle kullanmaya meyilli ve işleri bitince sırtlarını dönüp gider hale gelmiş ki...

Hitaplarda da sorunlar görmemek mümkün değil.. Bazı konularda tartışanların bozuk üslupları da hiç hoş değil.. Bu tarz durumlara dair yönetimin nasıl uygulamaları oluyor acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hitaplarda da sorunlar görmemek mümkün değil.. Bazı konularda tartışanların bozuk üslupları da hiç hoş değil.. Bu tarz durumlara dair yönetimin nasıl uygulamaları oluyor acaba?

Sayın ozturkugur

Rahatsız edici bir üslup ile karşılaşırsanız o mesajın sağ alt tarafında bulunan "Şikayet Et" butonuna basıp şikayetinizi kısaca belirtiniz. Yöneticiler en kısa sürede konuyu değerlendirecektir. Hakarete varan üslup bozukluklarında ceza işlemi uygulanıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,259
Kullanıcılar
450,081
Son üye
halefly

Yeni konular

Geri