Bina içi toprak hattı...

Halbuki,meşhur olmanın ! daha basit ! yolları var.;)

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sosyal medyada pek foto paylaşmam, zaten oradaki arkadaşların çoğu akrabam yani yüzümü bilen insanlar. en son sanırım geçen sene bir fotomu paylaşmıştım. ama buradaki arkadaşlarım bilirler yıllarca kendi resmimi paylaştım ve sakınca görmedim. kızdığım tek nokta kendi resmim diye 10-20 yıl önceki fotolar veya çakma fotolar. neyinizden utanıyorsunuz anlamıyorum ki? kel kafalıyım saçlarım dökülmüş, sakalımı bırak bilmem neremdeki kıllarım ağarmış. onlar benim gururlarım, çektiğim acılarım, yaşadığım mutluluklarım. ne yüzümdeki çizgilerden nede olmayan saçımdan utanırım. ben buyum. iyi taraflarımla, kötü taraflarımla ben buyum. beğenmeyene kapı orada...

kızmayın amcaları, nereden biliyorsunuz kafasına sünger düşmediğini? birden bire aydınlanmıştır. bakın ne kadar güzel ifade etmiş kendisini, maaşallah ampul gibi aydınlatıyor bizleri.
Şaka bir yana siz halojen ampul ben de led ampul.Ben Hayat Bilgisi üniversitesinden mezun oldum ama iki yıldız fazlayım görüyorum.Burada bilmeyenler gelip soru soruyor,bilenler de gırgır geçiyor.Mühendisler 3-4-5 yıldız olarak derecelendirmek lazım.Kimi fabrikada kalfa olarak çalışır kimi de Apple firmasına seçilir mühendis olur.İyi Geceler!...Orhan

Şaka bir yana siz halojen ampul ben de led ampul.Ben Hayat Bilgisi üniversitesinden mezun oldum ama iki yıldız fazlayım görüyorum.Burada bilmeyenler gelip soru soruyor,bilenler de gırgır geçiyor.Mühendisler 3-4-5 yıldız olarak derecelendirmek lazım.Kimi fabrikada kalfa olarak çalışır kimi de Apple firmasına seçilir mühendis olur.İyi Geceler!...Orhan
bak güzel insan, bu güne kadar hiç kimseyi (yoksay) yapmadım ama artık siz ilk oluyorsunuz. size gelecek forumlarınızda bol şanslar.

Yorumları okudum bazıları beni eğlenceye almış.Bu çok tekrar etti.Bir mühendise daha nazik ve olumlu cevap yakışır.Başka siteye gidiyorum,amanınnnn orada da yazılar bozuk herkes birbiri ile dalga geçiyor ne biçim bir görsen kaçarsın.Olumlu yorumlar bile tenkit ediliyor.Daha başka sitede şiirler yazmıştım.Biride hem de bayan " güzeli yaşatmazlar unutma " yazmış.....Ben de acemi çatlakların içinden üyeliğimi sildim.Profil resimi benim gençlik hatıram,moruk diye dalga geçemediler...İyi Geceler!...ORHAN

benim anlamadığım siz bu konuyu gerçekmi yazdınız yoksa gördüğünüz bir rüyayımı anlattınız

benim anlamadığım siz bu konuyu gerçekmi yazdınız yoksa gördüğünüz bir rüyayımı anlattınız
Burası komedi tiyatrosu değil.Ben ne yazdım ise doğru yazdım.Bir olay yok.Sadece açıklamalar gerekli oldu.Sorun da yok.Bu site bilgi olarak güzel anlaşıldı...Üyeliğimi silmek istedim ama bu menü yok!!!!!...Orhan

Maalesef bu forum sanılanın aksine çok önemlidir. İnsanlar elektriği basite alıp öyle mühim hatalar yapıyor ki gereken tepkiyi vermezsek ciddi sonuçları oluyor. Konunuzda size katılıp katılmadığımızı sorsaydınız böyle tepkiler almazdınız. Makale yazar gibi insanların safsatalara inanmasını beklemeyin. İster 10 yıldız olun ister üçgen olun doğruluğundan emin olmadığınız hiçbir konu hakkında insanlara fikir vermeye çalışmayın lütfen... HARUN

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri