Beyaz eşyayı nerden alırsınız?

Hangi beyaz eşya markasını tavsiye ederseniz?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arçelik yerli malı yurdun malı arkadaşlar en fazla patent sahibi.

arçelik beko ve vestel alayı dandiktir.özellikle klimaları beş para etmez...

walla benimde kaydı gönlüm Bosch'a. Biraz daha araştırayım bakalım..hepinize görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

dostum bende 2 yıl önce evlendim Beyaz eşya olarak ariston tv ve elektronik eşya olarakta LG'yi öneririm 2 yıldır sorunsuz çalışıyor.

Ve ufak birde örnekli önerim olucak,Buzdolabım mağazada 1800TL spotçuda 1000TL ve sorunsuz süper.Keza beyaz eşyalarımda aynı. Marka olarak katılmıyabilirsin belki ama spotçudan alman çok daha karlı olucak kanaatindeyim.

Allah Mutlu etsin bu arada.

ben evimde siemens kullanıyorum bosch - siemens öneririm servis ilk kurulrmrnda geldi sadece (İnşallah öylede kalır)

Ben dün evime bosch ürünleri kurdurdum.(Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi fırın, setüstü vsvs.)
Hem ilgili hemde bilgili bir teknik servisleri vardı. Bu konuda iyi puan verebilirim.

Ürün seçimi dersen : İhitiyacıma ve fiyatına baktım ona göre aldım.

Sende öyle yap madem yeni evlisin hemen cocuk yapmayı düşünmüyorsan 5 kiloluk makine al. acele bulaşık ihtiyacın yoksa 2 programlı bulaşık makinesi al.
buzdolabında no frsot yada değil senin tercihin.

Ama sana en büyük önerim bu özellikleri kafanda belirle ve **KAMPANYA** ları takip et, fiyat farkı gercekten bariz belli oluyor.

hepinize tekrardan çok teşekkür ederim :)
bu hafta içinde bende gidip Bosch alacağım.
peacex dediklerine katılıyorum ve aklımda olanda bunlar,2 programlı bulaşık ve uygun bir çamaşır makinası. buzdlabını eşim seçti no-frost.
bakalım hayırlısı..

1-İhtiyaca uygun
2-7 kg'mı geçmeyecek
3-sıkma devri 800'ü geçmeyecek
4- mümkünse yerli malı
5-başına ekşiyebileceğiniz bir servisi olabilecek :)
6-beş-on sene içinde, atınca üzülmeyeceğiniz,
arçelik grubu veya bosch grubu bir ürün daha faydalı olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri