Bayrak aydinlatmasi

diyargezen

Üye
İŞletmemde bulunan bayraĞi aydinlatmam gerekİyor.armatÜr tavsİyesİ lÜtfen

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Siteco veya Phılıps.Siteco 1000 w ile 30 m.lik direkteki bayrağı aydınlatabilirsiniz ( direkten 5 metre a-
çıklık, 3 adet , 120 derece açı ile yerleştirerek ).Değişik direk boyları için firmalardan yardım isteyebilir-
siniz.Aynı çözüm için Phılıps armatürler 2000 w olması gerekiyor.Siteco,Siemens firmasını yan kuruluşu-
dur.

merhaba arkadaşım bazı markların fiyatları çok yüksek bunun yerine yerli markaları kullanmanı tavsiye ediyorum. bayrağın direk boyunu bilmiyorum ama biz işletmede 2 adet 400w ile çok rahat çözdük bu işi direğin çevresine 180 derecelik bir açı ile yerleştirirsen sorun olmaz. armatür çeşidi olarak gaz deşarjlı olan balastlı armatürleri tercih et.

http://www.pelsan.com.tr/tr/product.asp?kid=26

linkinde kullanabileceğin armatür çeşitleri mevcut. dikey açısı 40-50 derece olanları tercih edersen daha yoğun bir ışığı bayrağa odaklamış olursun. bu linkdeki ilk3 ürün senin işini görür kanımca.
ayrıca fiyatlarıda çok uygun diğerlerine göre.biz yıllardır kullanıyoruz.

direğin boyu 25 metre

pelsanda güzel mal ama ampülünü baska alman malı ampülüyle degiştirmen gerekiyor cünkü uzun dayanmıyor..

Forum istatistikleri

Konular
128,525
Kullanıcılar
450,514
Son üye
kamar12

Yeni konular

Geri