Autocad Çiziminde Yardım

Mimari bir blok halde ama explode falan calışmıyor, resım olarak nasıl oluyo onu bılmıyorum ama normal bı autocad çizimi yapılmış ta sonradan blok yapmışlar gıbı, fakat hiçbir şekilde blok patlamıyo .

Herkese selam ,arkadaşlar su an sibiryadayım, dogru yere yazmadıgımı bılıyorum ama net bu ekranda donmuş durumdagerekli sayfalara atlayamıyorum, ınanılmaz yavaş internet var buralarda,Burda projelerde mimari çizimler bir blok halinde ve elektrık simgeleri üzerine sonradan eklenmiş,autocad dosyasının yanında sürekli mimariyi de bulundurmam lazım yoksa mimari siliniyor ve sadece benım sembollerım kalıyor.mimarinin hiçbir şeyini değiştiremiyorum. yanı başka dosyadan çekiyor, yüzlerce pafta var her kalemde mimaiyle uğraşmam gerekiyor. bunu bi şekilde halledemez miyim ? Bir bilenden yardım diliyorum. Şimdiden teşekkürler ...

Toolpalette(TP) özelliğini neden kullanmıyorsunuz?

örnek teknik resimler nereden bulabilrirm acaba yeni yeni kullanıyorm autocad i ve kendimi geliştirmek istiorm yardımcı olabilirseniz sevinirim

bloğu parçalayabilirsin eğer elindeki o projeyi upload edebilirsen bi bakarım yada sen dene explode komutu ile yapamassan bende bakabilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri