Arkadaşınızın bilgisayarına bağlanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeamViewer Yükleme adresinden yani programın kendi sitesinden indirebilirsiniz. Ticari olmayan kullanımı yasal olarak ücretsiz. Portable sürümünü tavsiye ederim. Kurma derdi yok. Şıkıştırılmış dosyayı açın kullanın.

pekı arkadaslar ben bu programı kullanıp dırek plc ıle onlıne olabılırmıyım eternet haberleşme ıle uzaktan bı yerden ben bunun ıcın uğrastım bu gun de basaramadım yapan arkadas varsa anlata bılırmı VPN le bağlanmaya calıştım. bana VPN ne olduğu da anlata bılırmısınız. şimiden tesekkurler.

TeamViewer 5 sitesinden yüklemeniz en sağlıklısı olacaktır.
Bilgisayarınıza programı kurarken ticari amaçlı kullanmayacaksanız tamamen ücretsizdir.

bu çok güzel bir program ben bu programı kullanıyorum

Arkadaşlar benim pc de bazen msn kendiliğinden açılıyo acaba başka bi makinadan mı yapılıyor veya virüs mü var?

durup duruken mi açılıyor yoksa sadece internete bağlandığındamı yoksa bilgisayar açıldığında mı başlıyor msn?

eğer dediğim gibiyse;
msn>araçlar>seçenekler>oturum aç

ordaki kutucuklardaki (ilk 3) tikleri kaldır. işine yarayacaktır.

bu program gerçekten çok iyi bu program sayesinde uzaktan eğitim bile verebilirsiniz :D

çok süper bi program
tavsiye deil de şiddetle öneririm benim bilgisayarımda kurulu ve oturduğum yerden başkalarına format atabiliyorum tabi yıllık kişi başı 5€ ödesemde sonuçta para kazanıyorum :Dbu yaşta bu zeka yani kendimi geliştirmeye çalışıyorum:D

ben bu programlar yerine hamacı programını kullana bilirisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,396
Kullanıcılar
450,282
Son üye
emrekrtd11

Yeni konular

Geri