areste yeni bir kılıf oluşturmak

suleyman89

Üye
Arkadaşlar resmini paylaştığım malzemenin baskı devresini çıkarmam gerek kılıfı kütüphanede bulunmuyor kendim yapayım dedim ama ne kadar uğraştıysam ölçülerini bir türlü tutturamadım bu konuda bana yardımcı olabililecek var mı?

jdt8v.png

Merhaba. Ölçüleri neden tutmuyor,hassasiyet mi yetersiz kalıyor? 5.50SQ ne anlama geliyor?

Evet benim denemelerimde iki bacak arası mesafeyi 2.5 mm'in altına bir türlü indiremedim ama resimde 1.27 olması gerektiği yazıyor.
5.50SQ ise benim tahminime göre 5.50 kare olacak,yani her bir kenar uzunluğu 5.50mm çünkü diğer kenar uzunluklarını vermemişler ve SQ'nun da square olduğunu tahmin ediyorum ama dediğim gibi bunlar sadece benim tahminlerim elimde bu resimden baska birşey yok kılıf çizimi için.

Tahminlerin doğru square gibi , ama gözlerin bozuk. :rolleyes:

Mesela :

PQFN50P160X160X55-8

Tahminlerin doğru square gibi , ama gözlerin bozuk. :rolleyes:

Mesela :

PQFN50P160X160X55-8

Yardımınız için çok teşekkür ederim öncelikle bunu bulmam çok iyi oldu fakat bunda pin araları 0.5 mm bunu nasıl resimdeki değerler gibi 1.27 mm olarak nasıl revize edebilirim ben denedim ama yine 2.5 mm olarak oynama yaptı bu konuda da yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,329
Son üye
tawfekalmstf
Geri