Arçelik 3340

" Kanyak " Üstad Teesüf ederim.
Neden küçümsüyorsun .
Herşeyin bir ilki vardır, Tarif le vede Malzeme ile herşey yapılabilir !
Bir de Dikkati eklersek Başarılamayacak hiç bir şey yoktur !
Ne Demişler " Alet Çalışır El Övünür " Mısrlılar Kocaaa piramitleri Yapmışlar Kaldıraç kullanarak !
Alt tarafı bir plastik kazan sökülecek !
Kırarsam Yenisini alırım. Ama Kırmadan bozmadan yaparsam daha bir 10 szene kullanırım. Ustalık eskiden di !
şimdi Montaj devri vede kullanılacak malzemeye / parçaya ulaşabildiğin sürece herşey yapılabilir . Sizler gibi annesinin karnında öğrenmeyen Üstadların Muhakkaki bir arşivleri vardır !! o nedenle ısrarla Klavuz diye tekrarlıyorum.
Bilmediğim bir konu ama öğrenemiyeceğim bir şey değil .
Sizler öğrenebildiyseniz vede bu işleri yapıp uzmanlığınızı geliştiriyorsanız ( " El elin eşeğinde öğrenir tımar etmeyi " diye güzel bir atasözümüz vardır. ) Mümkünmüdür her çıkan mamülü satın alıp bozulmasını bekleyip parçasını değiştiriken ögreneceksiniz.
Servisseniz eğer sizleri yeni çıkan cihazla ilgili eğitime alırlar sizlerde önceki bilgilerinizi de kulaanrak yeni çıkanı tanırsınız test edersiniz . Haksızmıyım Usül vede devam böyledir.
Neyse nacizane eleştirimide mazur görün lütfen .
İşleriniz de başarılar.

ben yinede bu işi deneyeceğim vede HALLEDECEĞİMM !!!!!!!

Esen kalın Kendinize iyi bakın

Daha nice yeni öğrenmelere açık olun .

kullanma klavuzunda ne patlatışmış resim , ne de montaj mo-montaj bilgileri içerir. klavuzu neden arıyorsun

arçelik 3340 f makinemın ısıtıcı kablolarını çıkardım ve yerlerini karıştırdım problem yaşamam için ısıtıcı üzerine takılan kabloları ayrıntılı olarak nasıl ve nereye takacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim resimli olursa daha ıyı olur şimdiden teşekürler.

sağı solu farketmez

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri