arçelik 3340 çamaşır mak.aç-kapa anahtarı

Tamam Teşekkür ediyorum ilgi ve alakanızdan dolayı. şimdi kontrol ettim kabloları doğru bağlamışım ama çalışmamıştı. ancak şimdi tekrar çalıştırdığımda makina saat gibi çalışıyor. modülün üzerini marketlerde kullanılan poşet ile sarsam bir sıkıntı olurmu. yani ısınıpta naylonu yakarmı modül

Tamam Teşekkür ediyorum ilgi ve alakanızdan dolayı. şimdi kontrol ettim kabloları doğru bağlamışım ama çalışmamıştı. ancak şimdi tekrar çalıştırdığımda makina saat gibi çalışıyor. modülün üzerini marketlerde kullanılan poşet ile sarsam bir sıkıntı olurmu. yani ısınıpta naylonu yakarmı modül

poşet olmaz da siz kabloları soketin içersinden mi çıkardınız.? şayet öyle ise tekrar orjinal gibi takmanız çok zor. sağlıklı olmayacaktır temas sorunundan dolayı yangın bile çıkarabilr aman dikkatli olun

önceki modülün soketi de yanmıştı. yeni soket aldım ve ucları burada birleştirerek kablo bandı ile sardım.

önceki modülün soketi de yanmıştı. yeni soket aldım ve ucları burada birleştirerek kablo bandı ile sardım.

hıı en azından daha sağlıklı. Boya malzemesi satan yerlerde sprey vernikler var. 6 -10 TL arasında. nemden etkilenmemesi için kartı ve soketi vernikleyebilirsiniz

ok. teşekkür ediyorum. gecenin bu saatinde yardımcı olduğunuz için. size kolay gelsin. tekrar teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri