Anfide çok yüksek parazit

konu baya geçmiş ben yeni gördüm genede yazım dedim :) arkadaşimiz belirtmiş genede sölüyüm ben blendajlı kablo kulanılmazsa parazitler istenmeyecek derecede artar sinir bozucu hale gelirler ve sürücüde önemli tabikide mesela pre anfi iyi olmazsa oda parazitlenme yapabilir hakan arkadaşimizinda dedigi gibi kanaç degeri yüksektir ugultuya sebeb oluyordur vb gibi ama bizlerin hatası hep böyle amfilerde oturup planı çizimi yapiyoruz mazemeleride aliyor hiç dikkat etmiyoruz kulandıgmız kablolara gereken yerde gerekilen kablolar kulanılmıyor ve bunlarda bize bu ugultuları bu parazitleri yapiyor ben çok gördüm blendajlı kaplo yerine 0.75 elektirik kablosu kulanan birçok insan biliyorum :) halede içimizde vardır böyle yapan lan oda kablo buda diyen var ama iş öyle degil :) işi prensibine göre yapmamız lazım arkadaşlar yoksa böyle durumlarla karşilaşiriz istemesekte ;) devreyi tekrar incelenmesini gerek görüyorum baştan sona yeni yapacak olan arkadaşlara geçerli sözüm olay baya geçmiş :) :) :)

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri