anfi devresi arıyorum?

emre199770

Üye
logitech ls-21 markalı 2+1 ses sistemi için anfi devresi arıyorum yardımcı olabilen olursa sevinirim?

ne oldu ki eski amfi? yapamadın mı?
hoparlörün kaç watt diyecem de geçenki devre bu. sana söyledim ya git tea2025 b vs bir entegre al düzelir diye?
şimdi ben sana amfi devresi versem ya da yapıp göndersem bass filtre olmayacak sen o entegreyi yenile bir. sonra olmazsa sana uygun fiyata la4182 ile bir sub çıkışı yapıveirirm. ama az pahalı olur söyliyim.

Ilk başta çalışıyordu sonradan çalışmaz oldu.

sen entegreyi değiştirmedin mi?
kardeş şimdi ben sna devre önereceğim onu çalıştıramadı isen bunu zor çaşlıştırırsın netten baktım fiyatı da 20 lira mı ne sanırım bnu 2.1 in.
ister yenisini al istersen kargo ile gönder bana komple malı adam ediyim yakında isen. sana devre versem de yapabileceğini sanmıyorum çünkü. sana entegre göndersem de takabilecen mi? yok. istersen gönder.

dostum, yanlış anlama ama sen devre kurabileck kabiliyette olsan elindekini adam edebilrdin.
yok illa devre isterim dersen de ka2206 nın datasını indir. önüne de 320 volttaki herhangi bir lpf filtrenin uygulamasını yap.
ben sana rastgele devre veremem ama hoparlörünün karakteristiğini bilmem lazım. ben ona göre yapıyorum filtrelemeyi.

Tm abi teşekkür ederim

dediğim gibi sen eski amfiyi çalıştırmaya çalış.
hangi ildesin sen

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri