Akım korumalı priz konusunda fikir istiyorum

mtn1543

Üye
Merhaba, eve 5 tane önlem amaçlı tekli akım korumalı priz alacağım . ( Çamaşır mak, 2 tane tv , buzdolabı ve derin dondurucu için ) İki marka arasında kaldım . PHILIPS ve Schneider Electric APC. İkisininde fiyatları aynı. Tunçmatik fiyatı daha uygun ama hem kaba bir görüntüsü var hemde çamaşır makinesi arkasında yer kaplıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/schneid...umali-priz-pme1wb-gr-p-hbv00000srlp6?filtre=1

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...w-tekli-akım-korumalı-priz-beyaz-1225385.html

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Akım değil de yüksek yükselmeleri de/piklerinde içerisindeki paralel varistör sayesinde faz nötr arasını kısa devre yaparak sigortayı attırır.

Altta giriş panosu için akım ve gerilim koruma amaçlı bir cihaz paylaşıyorum. Bunda da ne hızla tepki gösterir bilemiyorum. Sonuçta bu işleri Parafudr sistemleri (tip1, tip2 ve tip3) çözer. Bahsettiğiniz priz tip3 parafudr yerine sunuluyor.

Ekli dosyalar

• 5_org_zoom.jpg
    5_org_zoom.jpg
    78.4 KB · Görüntüleme: 11
Priz şeklinde .16 A
2024-01-19 22.05.02.png

2024-01-19 22.41.45.png

Son düzenleme:
Akım değil de yüksek yükselmeleri de/piklerinde içerisindeki paralel varistör sayesinde faz nötr arasını kısa devre yaparak sigortayı attırır.

Altta giriş panosu için akım ve gerilim koruma amaçlı bir cihaz paylaşıyorum. Bunda da ne hızla tepki gösterir bilemiyorum. Sonuçta bu işleri parafudr sistemleri (tip1, tip2 ve tip3) çözer. Bahsettiğiniz priz tip3 parafudr yerine sunuluyor.
Telefonun tamamlama azizliği..
Akım değil de voltaj yükselmeleri/piklerinde... olacaktı.;)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri