Akıllı Saat

Hayır yanığın şeklinin radyasyon işaretine benzetilerek yanığın radyasyondan kaynaklı olduğunu iddia etmekte ayrı bir komiklik. Bu mantıkta güneş yanıklarında vucudumuzun rasyasyon amblemleriyle dolu olması gerekirdi.

Internet ortamında bulduklarım.
Ne kadar doğrudur .
Bilmiyorum .
Mantık bence nem , havasızlıktan , metal alerjisi , batarya, vs gibi
.
SaatIn içeriğini bilmiyorum laser sistemi varmı?
Saatin arkasinda fotosu olsaydı.

https://www.quora.com/Is-it-dangerous-to-wear-a-smart-watch

https://www.gazeteduvar.com.tr/etiket/samsung

images.jpeg

2023-11-19 13.00.48.png

Son düzenleme:
Neden biliyormusunuz?

1-) Bir kola bu derece nüfuz edecek radyasyon yayan bir cihazi bu kadar kolay piyasaya süremezsiniz.

2-) bir kolu bu hale getirecek bir radyasyona maruz kaldıysanız ya çok kısa ömrünüz kaldı yada kalan cok kisa ömrünüzü cesitli kanserlerle geçirirsiniz.

3-) internette bir resim görüp ortalığı galeyana getiremezsiniz.

4-) siz bir iddiada bulunuyorsunuz buna radyasyon diyorsunuz bende bu görseldeki sorunu ya çok terlemis veya sürekli su ile temasta bulunmuş birinin kolu olduğunu iddia ediyorum.

5-) altı üstü içinde bir kaç 100 miliwatt lik batarya içeren saat nasıl olsun bu kadar tahriş edici radyasyon yayabilir.

6-) o kordon o kadar sıkılmaz.

Yada içinde bizim bilmediğimiz nükleer madde var sırf dij güçler bizi öldürmek için bunu yapıyor.

Saçma sapan konuya saçma sapan iddialar.
Zamanında hurdalıktan bulduğu bir radyoaktif malzemeyi tespih gibi kullanan bir genç yaşadığı sağlık sorunları yüzünden %80 maluliyet sahibi olmuştu. Orhan abinin anlattığını ciddiye alırsak ben yarın ölürüm herhalde . Hakkınızı helal edin.

Konudan çıkış yaptım.
( Takibi bırak )

Zamanında hurdalıktan bulduğu bir radyoaktif malzemeyi tespih gibi kullanan bir genç yaşadığı sağlık sorunları yüzünden %80 maluliyet sahibi olmuştu. Orhan abinin anlattığını ciddiye alırsak ben yarın ölürüm herhalde . Hakkınızı helal edin.
Öbür saatler böyle sorun yapmamıştır,bu tecrübe resimdeki benim görüşümü doğruluyor.Ben ilkokuldan beri saat kullanıyorum,niçin sorun yok?Çünkü saat yapıları farklı.
Öbür saatler de sorun duyulmadı.

Öbür saatler böyle sorun yapmamıştır,bu tecrübe resimdeki benim görüşümü doğruluyor.Ben ilkokuldan beri saat kullanıyorum,niçin sorun yok?Çünkü saat yapıları farklı.

Öbür saatler de sorun duyulmadı.
Orhan abi seni sevmeyen ölsün deyip hayırlı pazarlar diliyorum .

Tavsiyem basit:

"O kahrolacası kordonu" o kadar sıkmayın.
Cevabınız yeterli değil böyle yanık önceki pilli saatlerde görülmedi.Akıllı saat az veya çok radyasyon yayacak düzeydedir ve vücuda yakın temas düzeyindedir.Telefon üretenler bile 2 cm kulağa nesafede tutup konuşun diye kullanım kılavuzunda yazıyor...Dikkat gerekiyor!

Cevabınız yeterli değil böyle yanık önceki pilli saatlerde görülmedi.Akıllı saat az veya çok radyasyon yayacak düzeydedir ve vücuda yakın temas düzeyindedir.Telefon üretenler bile 2 cm kulağa nesafede tutup konuşun diye kullanım kılavuzunda yazıyor...Dikkat gerekiyor!

Orhan abi

Daha dibi tutmamış yanık değil.

Su an haşlama mertebesinde.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular