Akıllı Saat

Şimdi akıllı saatlerle ilgili bazı sağlık sorunları var.Bak resime anla!Radyasyon bileği ne hale getirmiş.İleride bu kansere yol açarmı?Evet bende de akıllı saat var ben tedbir pilli takıyorum, fakat bazı akıllı modellerde bu şikayet var,hem de meşhur marka.Bu konuda bilgi ve tecrübeleriniz tavsiye neler?
Not:Bu akıllı saat konusu internet haber bilgisidir,soru cevap faydalı olabilir.
samsung-watch-Tk2i_cover.jpg

Son düzenleme:
Hangi akıllı saatle alakalı hangi sorunlar var?

Resim size mi ait?

Ait ise sağlık kurumları ne dedi?

Değil ise gerçekliğini sorguladınız mı güvenebileceğiniz kaynaklardan?

Bunun saatin akıllı olması yada radyasyondan alakalı olması olduğunu hiç düşünmüyorum.
Bu konuda internette çok şikayetler var okudum ve yazdım...Ben bilgi soru cevap için yazıyorum fakat olumlu cevaplar yanında bazı kişiler haksız tenkitlerle bu sitede terör estiriyor...Bu resimdeki kol bilek yanığı göründüğü gibi radyasyon işareti.Göz resimde göre göre niçin tutarsız cevap yazılıyor.Beni doğru yazdığım halde yalan yere şikâyet edenler oldu...Ben şimdi ne düşüneceğim?Gerekiyorsa bana göre hava hoş.Bu sitede yazmayabilirim...Olumlu üyeler de çok...İyi Günler! ...ORHAN

Kullanma Kılavuzu ( Manual Guide ) :
Orhan abi hayata herkesden farklı pencereden ( bilimsellikten uzak ve doğaçlama ) bakıyor. O yüzden boş vaktiniz varsa abimizin konu başlıklarına takılıp eğlenin . Eğer öyle bir zamanınız yoksa direk uzaklaşın.

Bu konuda internette çok şikayetler var okudum ve yazdım...Ben bilgi soru cevap için yazıyorum fakat olumlu cevaplar yanında bazı kişiler haksız tenkitlerle bu sitede terör estiriyor...Bu resimdeki kol bilek yanığı göründüğü gibi radyasyon işareti.Göz resimde göre göre niçin tutarsız cevap yazılıyor.Beni doğru yazdığım halde yalan yere şikâyet edenler oldu...Ben şimdi ne düşüneceğim?Gerekiyorsa bana göre hava hoş.Bu sitede yazmayabilirim...Olumlu üyeler de çok...İyi Günler! ...ORHAN

Neden biliyormusunuz?

1-) Bir kola bu derece nüfuz edecek radyasyon yayan bir cihazi bu kadar kolay piyasaya süremezsiniz.

2-) bir kolu bu hale getirecek bir radyasyona maruz kaldıysanız ya çok kısa ömrünüz kaldı yada kalan cok kisa ömrünüzü cesitli kanserlerle geçirirsiniz.

3-) internette bir resim görüp ortalığı galeyana getiremezsiniz.

4-) siz bir iddiada bulunuyorsunuz buna radyasyon diyorsunuz bende bu görseldeki sorunu ya çok terlemis veya sürekli su ile temasta bulunmuş birinin kolu olduğunu iddia ediyorum.

5-) altı üstü içinde bir kaç 100 miliwatt lik batarya içeren saat nasıl olsun bu kadar tahriş edici radyasyon yayabilir.

6-) o kordon o kadar sıkılmaz.

Yada içinde bizim bilmediğimiz nükleer madde var sırf dij güçler bizi öldürmek için bunu yapıyor.

Saçma sapan konuya saçma sapan iddialar.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri