AKÜLÜ ARAÇ KUMANDA İLE AÇIP KAPAMA

romeo1234

Üye
Merhaba arkadaşlar. benim 24 volt ile çalışan bir akülü arabam var ve bu araca arabalarda kullanılan uzaktan kumandayı kullanarak sadece açıp kapatmak istiyorum. sadece kumanda seti alsam yeterlimi yoksa anahtar konumunu açıp kapatabilmek için başka birşeye ihtiyacım olurmu

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba arkadaşlar. benim 24 volt ile çalışan bir akülü arabam var ve bu araca arabalarda kullanılan uzaktan kumandayı kullanarak sadece açıp kapatmak istiyorum. sadece kumanda seti alsam yeterlimi yoksa anahtar konumunu açıp kapatabilmek için başka birşeye ihtiyacım olurmu
1 kanallı alıcı verici alıp gerekli bağlantıyı yapıp çalıştırabilirsin. olur. yani ben bu sistemi eski bir otobüsün kapısını açıp kapatmak için kullanmıştım işe yaradı. sizinde işinize yarar...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri