Airfel Salon Tipi Klima e7 Arızası

Arkadaş soruyu sorarken sadece marka airfel yazmış. model belirtmemiş. modele göre arıza kodları farklı anlamlar veriyo diye biliyorum.
bemi de bir problemim var. Airfel AS45-0301F model salon tipi klimalar kullanıyoruz. İnternette kullanım klavuzunu bulamadım. elinde olan varsa paylaşabilir mi. yada klimalarımızda E4 ve E7 arızaları var. anlamları nedir. yardımcı olabilir misiniz.
bu aradaklima sogutma 45000BTU ve 3 faz beslemeli

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadasım büyük olasılıkla sinyal kablolarından biri kopmuş temassızlık yada fare kemirmesi gibi bir şey olabileceğini düşünüyorum istersen iç ünite ile dış ünite arasındaki kabloları kısa devre yaparak bir tarafından ölçü aleti ölçmeni tavsiye ederim olmazsa dış ünite boru sensörünü ve kondanser sensörünü değiştir sonucu da buraya yazarsan seviniri

iç ünite kartından klamense gelen renklere göre gire bilirsin yada takipetmeli ventil çıkışı işte comp çıkışı kondanser fan çıkışı nötr olarak ayrılmıştır daha fazla kablo varsa sensör vardır ince ılır sensör kablosu iyi çalışmalar

Bende de airfel 24 bin btu salon tipi klima var e7 hatası veriyor çözümü bulamadık ama kar yağarken - 5 derecede hiç hata vermedi hatta 1 hafta boyunca sürekli olarak çalıştı. Bugün güneş açtı +8derece oldu başladı e7 hatası vermeye kapatıp açıyorsun 1 saat sonra yine veriyor... Lütfen yardım edin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri