Abb pid yardim

musa217

Üye
Mrb elimde abb310 4 kW sürücü var su pompası calistiracagm 4bara gelince uyku moduna geçip 1 bara düşünce çalışacak ve sistemde 0-10 bar 4-20ma basınç transmiteri var pid bir türlü ayarlayamadim yardımcı olacaklara TESK ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Mrb elimde abb310 4 kW sürücü var su pompası calistiracagm 4bara gelince uyku moduna geçip 1 bara düşünce çalışacak ve sistemde 0-10 bar 4-20ma basınç transmiteri var pid bir türlü ayarlayamadim yardımcı olacaklara TESK ederim
Bu kadar uğraşacağınıza basınç şalteri niye kullanmadınız ?

Bu kadar uğraşacağınıza basınç şalteri niye kullanmadınız ?
Ustam ben değil firma kurdu ama devreye almaya hala gelmediler CMT test yapacağız benim ayarlamak gerek ama yapamadım kafa durdu
Ustam ben değil firma kurdu ama devreye almaya hala gelmediler CMT test yapacağız benim ayarlamak gerek ama yapamadım kafa durdu
Çözemedim calistirabiliyorum tüm vanalar açıkken 4 barda 50 Hz çalışıyor ama vanayı kapatıp basınç yükselince uykuya geçmesi ve basınç düşünce tekrar çalışmasını saglayamadim

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri