3x 220v giriş sürücü

tamirci34

Üye
merhaba elimde SHIHLIN marka uzak doğu sürücüsü var input etiketi 3x220v diyor ben bunu nasıl test ederim. Bunun için özel trafomu almam gerek.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
merhaba resmi ekte

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-01-31 at 18.23.27.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-31 at 18.23.27.jpeg
    140.2 KB · Görüntüleme: 37
3Phase yazmış ama tek fazın voltajını yazmış. Bildiğimiz R+S+T olarak bağlayabilirsin. Emin olamadıysanız yine de aldığınız servise sorun. L1+L2 ye de faz nötr girmeyi unutmayın.

merhaba elimde SHIHLIN marka uzak doğu sürücüsü var input etiketi 3x220v diyor ben bunu nasıl test ederim. Bunun için özel trafomu almam gerek.

evet, trifaze izolasyon trafosu ile test edebilirsiniz.

3Phase yazmış ama tek fazın voltajını yazmış. Bildiğimiz R+S+T olarak bağlayabilirsin. Emin olamadıysanız yine de aldığınız servise sorun. L1+L2 ye de faz nötr girmeyi unutmayın.

fazlar arası giriş gerilimi 200~230V olan bi sürücüden bahsediyoruz. faz-nötr girme gibi bi durum yok. lütfen etiketi tekrar gözden geçirin.

evet, trifaze izolasyon trafosu ile test edebilirsiniz.

fazlar arası giriş gerilimi 200~230V olan bi sürücüden bahsediyoruz. faz-nötr girme gibi bi durum yok. lütfen etiketi tekrar gözden geçirin.
mustafa hocam tarafo konusunda detay açıklarmısınız .

3x380V / 3x220V izolasyon trafosu olması gerekiyor. Şebeke geriliminiz ve yük akımınızı belirterek tedarikçinizden uygun güçte izolasyon trafosu talep edebilirsiniz.

3x380V / 3x220V izolasyon trafosu olması gerekiyor. şebeke geriliminiz ve yük akımınızı belirterek tedarikçinizden uygun güçte izolasyon trafosu talep edebilirsiniz.
Hocam trafo sarımcı firmayla görüştüm adama derdimi anlatamadım bana diyor 3x220 çıkış olmaz diyor .
faz faz arası 220 olması için 3x110 olur diyor

Hocam trafo sarımcı firmayla görüştüm adama derdimi anlatamadım bana diyor 3x220 çıkış olmaz diyor .
faz faz arası 220 olması için 3x110 olur diyor

Fazlar arasi gerilimin 220V olacagini onaylamis zaten anladigim kadariyla sekonder cikisi yildiz bagli ve kopruden notr cikarilmis bi trafodan bahsediyor olmali. Kulandigin sistemde notre ihtiyac olmadigini belirt. Yine de anlasamiyorsaniz tedarikcini degistir.

Forum istatistikleri

Konular
128,301
Kullanıcılar
450,136
Son üye
ugur ta

Yeni konular

Geri