3x 220v giriş sürücü

Hocam trafo sarımcı firmayla görüştüm adama derdimi anlatamadım bana diyor 3x220 çıkış olmaz diyor .
faz faz arası 220 olması için 3x110 olur diyor
her zaman yaşadığımız bir iletişim sorununa güzel bir örnek.. sürücünün etiketini göster adama gerekeni yapacaktır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
fazlar arası giriş gerilimi 200~230V olan bi sürücüden bahsediyoruz. faz-nötr girme gibi bi durum yok. lütfen etiketi tekrar gözden geçirin.
Merhaba, Faz Nötr derken Sürücüler de Kart devresini besleyen harici girişler olmalı, motor a gidecek trifaz sistemi sürücü kontrol devresinden yalıtılarak motora verilir. Çoğu böyle. L1+L2 sistemi ise Faz + Nötr bağlantısı ile sürücü kontrol devresini besler diye biliyorum. Tabi sizlerin tecrübesi daha fazladır. Hak idda etmiyorum.

Merhaba, Faz Nötr derken Sürücüler de Kart devresini besleyen harici girişler olmalı, motor a gidecek trifaz sistemi sürücü kontrol devresinden yalıtılarak motora verilir. Çoğu böyle. L1+L2 sistemi ise Faz + Nötr bağlantısı ile sürücü kontrol devresini besler diye biliyorum. Tabi sizlerin tecrübesi daha fazladır. Hak idda etmiyorum.

sizi anlıyorum fakat bahsi geçen sürücüde fazlar arası gerilim 220V zaten bu yuzden işe nötrü katmak kafa karışıklığına neden olabilir.

Ekran Görüntüsü (992)_LI.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,396
Kullanıcılar
450,280
Son üye
sıdıç45

Yeni konular

Geri