3 faz arızası

Nedeni illa kontrol kalemınde ısırarcısınız, tecrübelerim, bununyanıltıcı oldugunu çok göstermişdir..
gerçekten haklısınız kontrol kaleminin yanıltmasından dolayı çok basit arızaları bile uzun süre aramışımdır. ölçü aleti olmasa bile seri lambayı yanımdan ayırmıyorum artık. slm

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Nedeni illa kontrol kalemınde ısırarcısınız, tecrübelerim, bununyanıltıcı oldugunu çok göstermişdir..

Sayın zeybek ustam ısrar etmiyorum veya tecrübelerinizi tartışmıyorum.Bende tecbülerime dayanarak bunu söylüyorum. Sadece arızayı anlama aşamasında zamandan kazanmak için pratik bir çözüm sunmaya çalışıyorum. Arıza çözümlenmez ise bizde sizin söylediğiniz tekniklere başvuruyoruz.

arkadaşlar kontrol kalemi ölçüm aleti değildir bu tür arızalara gittiginizde ya ölçü aleti ile gidin yada 380 seri lambayla gidin zeybek arkadaşa katılıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,400
Kullanıcılar
450,293
Son üye
dersdersders

Yeni konular

Geri