2 Hoparlörü Laptopa Nasıl Bağlayabilirim?

dostum bahsettiğimiz entegreden bahsediosun yine bak çıkıslarda 4 ohm hoparlörde 2x22w alabilirsin..senn hoparlör 8 ohm ve alacağın güç düşer bide tda1562q entegresini kontrol et derim..

dostum bahsettiğimiz entegreden bahsediosun yine bak çıkıslarda 4 ohm hoparlörde 2x22w alabilirsin..senn hoparlör 8 ohm ve alacağın güç düşer bide tda1562q entegresini kontrol et derim..

Bugün malzemeleri aldım.

1 adet tda1554q
4 tane 4700 25v kondansatör
2 tane 5001 diyot
1 tane 47k ohm direnç
4 tane 100N
2 tane dişi lale giriş
1 tane 2x12V 90W trafo
toplam 35e geldi. iyimi bu fiyat?

tda1554 ün malzeme listesi böyle değildi.6 amperlik köprü diyot olması lazım.

tda1554 ün malzeme listesi böyle değildi.6 amperlik köprü diyot olması lazım.

Ben bunları gördüm bunları aldım aly123 tam malzeme listesini yazarmısın sana zahmet.

Proteus 7.8 programını bilgisayarına kuruyorsun.O programı kurunca lyt dosyasının içinde baskı devre yerleşim planı ve malzemelerin adı yazılı.O Programı yüklersen iyi olur

Proteus 7.8 programını bilgisayarına kuruyorsun.O programı kurunca lyt dosyasının içinde baskı devre yerleşim planı ve malzemelerin adı yazılı.O Programı yüklersen iyi olur

Programı biliyorum. Ancak internet biraz sıkıntı olduğu için indiremiyorum bende eski sürümleri vardı onlarıda bulamıyorum. full sürümünü herhangi bi siteye atabilirmisin genelde linkler hep patlamış oluyo bulamıyorum.

Cracklı paylaşım yasak olduğu için özel olarak gönderdim.

kardeş kolonu söküp hoparlörlerin kaç w olduğuna bir bak
1554 2 x 22 4 om da veriyor muhtemelen yetmez

Arkadaşım bahsedilen TDAxx entegreli devre senin işini görecektir. Kabinin büyük olduğuna bakma genelde hoparlörler çok yüksek olmaz o tip cihazlarda. Evde falan fazlasıyla yetecektir sana sesi..

Bu arada devreni bilmiyorum ama denerken kesinlikle ses girişini 1uF gibi bir kondansatör ile gir. Herhangi bir tersliğe karşı Notbook a zarar verme..

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri