1buton 1röle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özelden mesaj çekme. Okumuyorum ve siliyorum.

Kişisel yazmayı hiç istemeyiz, dengesiz konuşuyorsun.
Sosyal içerikli, barış temennili bir mesaj var, birkaç harfin sana tanıdığı imkanla terbiyesizlik yapıyorsun
Sana özelden sadece bir tane yanlış anladığını anlaman için mesaj attım yoksa cevaba şayan bir karakter gördüğümüzden değil

HA HA HA... :D Güleyim de boşa gitmesin. Kimin neye layık olduğunu bu forumda herkes biliyor.
Bu arada isteyince insanların anlayacağı tarzdan yazılar yazabiliyormuşsun. Olması gerektiği gibi. Kendini edebiyat parçalarcasına yazmayı bırak. Yukarıdaki mesaj bunun örneği. Sana tavsiyem bu şekilde yazmaya devam et. Belki insanlar seni o zaman bir kefeye koyabilirler.

Bizim haddimizin sahasını arzdaki çatakların tahayyülleri almaz, Kişisel yazmak istememize rağmen forumda benlik sıkıntısı ile yeteri sabıkası olanların muhattaplığı yer kaplamaya layık değildir.

Biz değer vermek istediğimiz bir forumdaşımıza hürmet tanzim etmekteyiz, dediğimiz gibi forumdaşlarımızın değerini birkaç harfe sığıramayız...

Anlaşılır olup ta birbirimizi kırıp üzen yazılar okumaktansa, anlaşılması zor yazılar okumayı tercih ederim. Birinden belki birşey anlamam zaman alır yada hiç bir şey anlamam ama diğeri bilgi alış-verişini ve onun verdiği hazzı yok eder. Lütfen arkadaşlar...

Maşallah maşallah. Kimin benlik sıkıntısı var belli oluyor. Bildiğin yoldan parmak kadar şaşma.

Arkadaşlar! Bir soruna çözüm bulmak ve bilgimizi aktarmak isterken ve bunu yardım amaçlı bir keyif ile yaparken, üslubumuza ve aktarım şeklimize özen göstermeyip, olayı farklı bir mecraya sürükleyerek bir birimizi üzmeyelim.

Bilgi paylaşmakla çoğalır, Eksiğimiz çoktur birlikte yükselmek temennisiyle.
Forumdaşlarımıza hep değer vermek isteriz, sanal alemimizi genişletmek, güzelliklerden bahsetmek isteriz...
Bize kırılan kardeşimizi belki hissedememişizdir ama en azından hissetmek temennisindeyiz, yazdığımız gibi doğudaki müslümanın ayağına diken batsa hissetmek isteriz.

Anlaşılır olup ta birbirimizi kırıp üzen yazılar okumaktansa, anlaşılması zor yazılar okumayı tercih ederim. Birinden belki birşey anlamam zaman alır yada hiç bir şey anlamam ama diğeri bilgi alış-verişini ve onun verdiği hazzı yok eder. Lütfen arkadaşlar...
Çok haklisin. Tamda bahsettiginiz gibi hem bilgi verme şevkim hem forumdan aldigim haz arkadaş sayesinde son bulmuş oldu. Bugün itibariyle mümkün oldukça foruma uğramama ve bilgi aktarmama karari aldim. Arkadaşada dili hafif olan basit kitaplardan okumasini tavsiye ediyorum. Aksi halde benim gibi cahiller anlamiyor. Neyse...Yine satasiyorum ama bu son...

KK benim için bitti. Silmeme izin verilen tüm konulardaki tüm mesajlarımı da özenle siliyorum. Sevinebilirsin malum kişi.

Son düzenleme:
Çok haklisin. Tamda bahsettiginiz gibi hem bilgi verme şevkim hem forumdan aldigim haz arkadaş sayesinde son bulmuş oldu. Bugün itibariyle mümkün oldukça foruma uğramama ve bilgi aktarmama karari aldim. Arkadaşada dili hafif olan basit kitaplardan okumasini tavsiye ediyorum. Aksi halde benim gibi cahiller anlamiyor. Neyse...Yine satasiyorum ama bu son...

KK benim için bitti. Silmeme izin verilen tüm konulardaki tüm mesajlarımı da özenle siliyorum. Sevinebilirsin malum kişi.

Ben size o şahsı karalistenize almanızı rica etmiştim sizde tamam demiştiniz ancak şuan tavsiyeme uymadığınızı üzülerek görüyorum. Siz doğru bildiğinizi paylaşın ve kimseyle muhattab olmayın. Sizin gibi bilgili ve değerli şahsiyetlere forumun ihtiyacı var. Bu konuda Sn Fahri Yetiş rumuzlu Akyar abiyi örnek almak gerekir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri