12v dc 200a rÖle veya kontaktÖr varmi

can6666

Üye
12V DC 200A kontaktör varmı varsa maliyeti ne kadardır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
12 vdc ile çalışan otomobil mars röleleri bunlar 200 amp rahatlıkla anahtarlıyabilir

Zaten sorunun ve konunun cevabı verilmiş. Bende aynı değerlerde başka bir tablo bulmuştum. Ayrıca bu tabloda bulunan elemanlarında hakkında geniş kapsamlı bilgileride vardır. Yukarıda adresi verilmiş olan siteyi de incelemenizi tavsiye ederim. Size iyi günler diliyorum. iyi çalışmalar kolay gelsin.

otomobil marş röleleri uzun süreli kaldığı zaman bobinleri ısınma yapıyor bunların daimi akımda kalıp ısınmayanları varmı?

mono fazlı uygulamamı yoksa 3 fazlı uygulamamı eger söylersen insanlara sana daha kolay yardımcı olurlar.

12 Volt marş start kontaktörü devamlı enerjili kalırsa yanar.Üretimi kısa rejim için yapılmıştır.Uzun süreli çalışmada kullanılacaksa özel üretilmiş röle aramanız gerekecektir.Fiyatları normal röleye nazaran hayli pahalıdır.12 Volt röleyi alıp sargısını tekrar sardırırsanız maliyet düşebilir.Bilginize.

arkadaşim klima otomatikleri var 12 volt uzun süreli çalişir ben 2 fan için kullanmiştim ama kaç amper olur bilmem
ama yüksektir
bide 12 volt tetiklemeli şarteller var onlarda bi bastınmı acık bi bastınmı kapalı yani bobin ısınmıyor

made in ussr idi

elektromanyetik bobinlerin cekme ve tutma akımları farklıdır ikisi arasında 1/5 e kadar akım farkı olabiliyor yapılacak zamanlayıcı ile tutma akımını azaltıp asırı ısınma engellenir

hız kontrolerde kullanılan özel röleler var onları bir araştır

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri