1999 myo mezunuyum.özel sektörde bir tarım kuruluşunun elektrik,mekanik,tesisat her türlü elektrikli elektriksiz arıza işlerinin sorumlusuyum

97 EML mezunuyum sağlık sektöründe kalibrasyon ve teknik servis hizmeti veren bir şirketin ortağıyım

2005 Marmara Üniversitesi M.Y.O elektrik mezunuyum.Elektrik firmasında çizim,hakediş ve arıza takibiyle ilgileniyorum.Yardımımın dokunabileceği arkadaşlar varsa mesajlarınızı bekliyorum.

merhabalar bende konumumu yazayım anadolu universitesi elektronik muhendisliği araştırma laboratuvarında 25 yıl çalıştım meslek lisesi mezunu emeklıyım elektronik uzerıne basit projeler yapıyorum

1998 meslek lisesi mezunuyum.şimdiye kadar meslegımle ilgili pekbirsey yapmamama ragmen su anda kamuda elektrik teknisyeni olarak calışmaktayım.bu siteden ve uye arkadaşlardan gercekten cok sey ogrendım.ogrendıkcede kendıme kızıyorum cunkı elektrık gercekten zevklı imiş ve ben daha once neden bunu anlamadım??burda gercekten tecrubelerıne saygı gosterecegımız mesleki olarak abılerımız var.yasım 32 olmasına ragmen benden meslek olarak ılerde olana ben herturlu saygı gosterırım.her konuda burda aradıgımı bulmaktayım.bu site için emegı gecen ve tecrubelerını paylaşan arkadaşlara teşekkürler

biyomedikal mezunuyum bilişim sektöründe çalışıyorum teknik lise elektronik çıkışlıyım

Atıksu arıtma tesisinde çalışmaktayım. elektrik ve elektronik sistemlerin bakımı ve arızalarına müdahale etmekteyim.

1998 tokat MYO. elektrik bölümü mezunuyum 3 yıl gemi,yat,romörkör elektrik elektronik donanımda elektrik teknikeri olarak çalıştım,3 yıl Alışveriş mağazasında elektrik mekanik Bakım şefliği yaptım,4,5 yıldır soğuk hava deposu elektirik mekanik bakım şefliği yapmaktayım toplam 10,5 yıl elektrik ve mekanik üzerine tecrübem vardır amonyakla soğutma konusunda çalışıp sorunları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,393
Kullanıcılar
450,277
Son üye
Hzomero

Yeni konular

Geri