Kontrol Kalemi

WAGO Yeni Eko Ethernet Kontrolör 750-852

WAGO Yeni Eko Ethernet Kontrolör 750-852

  Yeni Ethernet 2.0 ailesine ait EKO Ethernet Kontrolör ile WAGO bir başka alanda daha verimli çözüm imkanı sunmaktadır.
  WAGO’ nun 750-852 ETHERNET Kontrolör bina uygulamaları ve çok yüksek program uygulaması gerektirmeyen alanlar için uygun ve ekonomik çözüm sunmaktadır.
  Eko model olarak tasarlanmış olup üzerinde güç kaynağı modülü yoktur.

  750-852 EKO Kontrolör, CODESYS ile IEC 61131 tabanında ve 6 programlama dili ile kullanılabilmektedir.
  Hem konfigürasyon hem de teşhis fonksiyonları internet ve intranet üzerinden Web Server ile yapılabilmektedir. Yeni kontrolör çift Ethernet bağlantısı ve dahili switch fonksiyonu ile gelmektedir ki bu bina uygulamalarında harici bir switch kullanmadan hat topolojisinde bağlantı yapma imkanı sağlar. Üstelik bir adres anahtarı ile IP adresinin son byte ı ayarlanabilmektedir. Yüksek EMC standartlarını karşılayan 750-852; DHCP, DNS, SNTP, FTP, HTTP ve Modbus TCP/UDP ile Ethernet/IP protokollerini yüksek seviyeli sistemlerle veri alışverişi yapabilmek için de desteklemektedir. .

   

  WAGO-I/O-SYSTEM 750 

  Fieldbus tan bağımsız olan WAGO-I/O-SYSTEM 750 18 ayrı protokolde Kontrolör yada Kuplör sunan ve 400 den fazla farklı PLC modülü içeren sektörün en kapsamlı PLC ailelerinden biridir. 9 ayrı Lloyd onayı, EX ve Safety modülleri ile de sıra dışı çözümler sunan 750 ailesi Pentium 1,4 işlemciye kadar farklı performansları hem gemi, hem makine/robot, hem proses hem de enerji ile bina otomasyonu uygulamaları için sunmaktadır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ