Kontrol Kalemi

Sektör Profesyonelleri Electronist’te Bir Araya Geliyor

Sektör Profesyonelleri Electronist’te Bir Araya Geliyor

  Elektronik Yan Sanayi, Komponent, Gömülü Sistemler ve Güç Kaynakları Fuarı olarak düzenlediğimiz, Türkiye’nin sektördeki tek fuarı olan Electronist, 01-04 Ekim 2015 tarihleri arasında 4. Kez gerçekleşiyor.

  Hayatımızın her alanında bulunan elektronik sistemler, teknolojinin hızla geliştiği günümüzde kullanımı zorunluluk halini almış tüm ürünlerde yer alıyor. Electronist Fuarı, bu sistemlerin tümünü bir araya getirerek ziyaretçilerine zengin bir fuar deneyimi sunuyor.

   

  Bir elektronik sistemin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri üreten, satan ya da onun distribütörü olan firmalar ile alıcı ve kullanıcıları bir araya getiren Electronist, ülkemizde sektörün tek etkinliği olarak yer almaktadır. Ağırlıklı olarak üretici olan ve bu ürünleri kullanarak üretim yapan profesyonellerin ziyaret etmesini hedeflediğimiz Electronist, yurt içi ve yurt dışı ziyaretçileri haricinde yurt dışından gelen çok önemli alıcıların da dikkatini çekmektedir.

   

  Avrupa, Ortadoğu ve Asya Electronist’te Buluşuyor

  Uluslararası alanda satın alım yapan tüm profesyonellerin dikkatle takip ettiği Electronist Fuarı’nı ziyaret edecek olan yurt dışı alım heyetleri netleşti. Şu ana kadar ziyaretleri belirlenen ülkeler arasında; Angola, Avusturya, Bulgaristan, Fas, Hindistan, Irak, İran, İspanya, Kamerun, Libya, Mısır, Pakistan, Ukrayna gibi ülkeler yer almaktadır.

   

  Fuar katılımcısı firmaların talepleri doğrultusunda satın alma heyetlerine yönelik çalışmaların gerçekleştiği bu günlerde Electronist ekibi, bu yıl daha fazla uluslararası satın alım heyetini fuara getirmeyi planlamaktadır.

   

  Tanıtım Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

   

  Electronist Fuarı’nın, uluslararası alanda ülkemizde ve bölgede düzenlenen fuarlar arasında önemli bir yere sahip olması için yapılan yoğun çalışmaların paralelinde gerçekleşen yurt dışı tanıtım anlaşmaları ile hedeflenen noktaya adım adım ilerlenmektedir. Bu kapsamda, pek çok ülkeyle yapılan anlaşmalarla fuarın tanıtım ve duyuru çalışmaları başlamış bulunmaktadır.

   

  Yurt dışı katılımcısı ve ziyaretçisi konusunda çalışmalarına ağırlık veren Electronist, bu konuda çözüm ortağı olarak Ant Expo ile çalışmalarına devam ediyor. Pek çok ülkede hem konsolosluklar hem de resmi kurumlarla iş görüşmeleri gerçekleştiren Ant Expo, bu kurumların Electronist Fuarı hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Bunun yanında yayınlar ve portallar aracılığıyla fuarın tanıtımına katkıda bulunuyor.

   

  Yurt içi pazarlama çalışmaları kapsamında da, sivil toplum kuruluşları, ticaret odaları, ataşelikler, enstitüler, yayınlar ve portallar aracılığı ile fuarın tanıtım faaliyetleri devam ederken, üniversitelerin ilgili bölümlerinde ve sosyal medyada da tanıtım çalışmaları hızla sürmektedir.

   

  Ayrıca, İstanbul genelinde önemli kavşak ve bölgelerdeki 150 billboard ve 100 megalight ile fuarın tanıtım ve duyuruları yapılırken, ticaretin kalbinin attığı Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan billboardlarda da Electronist Fuarı yer almaktadır.

   

  Bilgi için;

  Pazarlama Departmanı

  Tel: 0212 503 32 32

  [email protected]

   

   

  MARMARA FUARCILIK HAKKINDA

  1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, düzenlediği fuarların tamamını yurtiçinde uluslararası sektörel fuar kapsamında düzenlemektedir. Bu bağlamda yapmış olduğu tüm çalışmalar dünya genelinde etkiye sahiptir.

   

  Marmara Fuarcılık, fuarını düzenlediği sektörlerle ilgili uluslararası özellikte yayınlar da hazırlamaktadır. Sektörle ilgili yayınlar, sektörü bilgilendirici, sektördeki ürünlerle ilgili dünyadaki yeni teknolojilerin anlatıldığı, farklı uygulamaların paylaşıldığı, sektörün her kesimine eşit mesafede duran özellikte hazırlanmaktadır.

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ