Kontrol Kalemi

Mitsubishi VRF Klimalar Ortalama 600 Dolarlık Değerle Kalite ve Performans Sunuyor!

Mitsubishi VRF Klimalar Ortalama 600 Dolarlık Değerle Kalite ve Performans Sunuyor!

  Mitsubishi VRF klima sistemleri ile ilgili karşılaştırmalı bir analiz ile en kaliteli ve uygun fiyatlı markayı belirledi! Onlarca VRF klima markası arasından yapılan araştırmaya göre Mitsubishi VRF sistemleri diğerler markaları önemli ölçüde geride bırakıyor. Araştırma yaptığımız kaynak site: https://mitsubishivrv.com

  Amerika Birleşik Devletleri merkezli bağımsız bir değerlendirme kuruluşu tarafından ‘2020 Yılının En Performanslı VRF Klimaları’ konulu değerlendirmesinde dünyanın farklı coğrafyalarında üretilen klimalar dikkate alındı. Yapılan değerlendirmede tek taraflı bir bakış açısından kaçınmak amacı ile hem fiyat hem de performans değerleri incelendi. Sonuç ise Japon harikası Mitsubishi’nin gerçek üstünlüğünü ortaya çıkardı.

  50 Marka Arasında En İyisi Mitsubishi VRF Klima!

  Dünya çapında büyüklü küçüklü 50 klima markasının bir arada değerlendirildiği analizde aynı ortam şartlarında çalıştırılan sistemlerin soğutma kapasitesi test edildi. Birim zamanda en yüksek soğutma kapasitesini sağlayan klimalarda 1. sırayı Mitsubishi alırken diğer klimaların performansı ise çok iç açıcı değildi.

  Performansın yanı sıra dayanıklılık testlerine de tabi tutulan klimaların sadece dış kasaları değil iç aksamlarında da incelemeler yapıldı. İncelemede malzeme kalitesi ve dayanıklılık ölçüleri ışığında Japon markasının sektör lideri olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Analizi yürüten firmanın teknik müdürü şu ifadeleri kullandı.

  ‘Mitsubishi VRF klima sistemlerinin başarısını önceden biliyorduk. Ancak sonuçların bu denli dikkat çekici olacağını biz dahi beklemiyorduk. Geçen yıl gerçekleştirilen benzer analizlerle de Mitsubishi fark yaratmıştı. Markanın yüksek standartlarla hizmet sunmaya devam etmesi müşterilerine gösterdiği önemi açıkça ortaya koyuyor.’

  Fiyat Performansı da Kusursuz

  Değerlendirmelerin son aşamasında fiyatları ele alan uzmanlar salt fiyat odaklı bir analizden ziyade fiyat – performans üzerinde durmayı uygun gördü. En ucuz VRF klima sistemleri arasında Mitsubishi önemli bir performans sergilemeyi başardı. Ortalama 600 dolarlık iç ünite düzeyi ile VRF klima satın almak isteyenlerin iştahını kabarttı. Siz de bir Mitsubishi VRF klima satın almak istiyorsanız mutlaka bu analizi dikkate alın ve kalitenin tadını çıkarın! Mitsubishi markasının yıllardır sektörün en iyileri arasında yer alamsı hem cebinizi koruyacak hem de performansı zirveye çıkaracak!

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatih dedi ki:

   Chiller bakimi hakkinda yardim edebilirmisiniz

  BİR YORUM YAZ