Kontrol Kalemi

Kablo Sanayicileri Derneği Türk Kablo Sektörüne Yeni İsim ve Yeni Logosuyla Hizmet Vermeye Devam Edecek

Kablo Sanayicileri Derneği Türk Kablo Sektörüne Yeni İsim ve Yeni Logosuyla Hizmet Vermeye Devam Edecek

  Türkiye’nin önde gelen kablo sanayicilerini çatısı altında toplayan Kablo Sanayicileri Derneği, 14 Mart Çarşamba günü gerçekleşen Genel Kurul Toplantısı’nda alınan karar ile, Türk Kablo Sektörü’ne yeni ismi – KABLODER ve yeni logosuyla hizmet vermeye devam edecek.

  Türk Kablo Sektörü’nü temsil eden, sektörün gelişmesi, sorunların tespiti ve çözüme ulaştırılması, kalite bilincinin yaygınlaştırılması gibi konularda sektör yararına faaliyetlerde bulunmak amacıyla, Aralık 2000’de kurulan Kablo Sanayicileri Derneği (Kabloder), Başkanı Erkan Aydoğdu önderliğindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bugün 20 üyesi bulunan Kabloder, 14 Mart 2018 günü Florya Develi Restaurant’da gerçekleşen Genel Kurul Toplantısı’nda alınan karar ile, Kabloder ismini alan dernek, Türk Kablo Sektörü’ne farklı isim ancak aynı bakış açısı ile hizmet vermeye devam edecek.

  Gerçekleşen değişiklik hakkında konuşan Kabloder Başkanı Erkan Aydoğdu, “Dünya hızla gelişiyor; bu değişimden elbette kablo sektörü de, doğrudan etkileniyor. 20 yıl önce Derneğimiz kurulduğunda, sektörümüzün yapısı bugünden çok farklıydı. Hem bu değişim ihtiyacına cevap vermek hem de Derneğimizin eski adının yarattığı kafa karışıklığını ortadan kaldırmak amacıyla, yolumuza Derneğimizin varoluş amacını net bir şekilde açıklayan, Kablo Sanayicileri Derneği-Kabloder olarak devam ediyoruz.” dedi.

  Türk Kablo Sektörü’nün başvuru ve buluşma noktası olan Kabloder, isim değişikliğini takiben web adresini de yenileyecek. Bundan böyle www.kabloder.org adresi üzerinden ulaşılabilecek olan Kabloder, yakında Kabloder ismiyle sosyal medya da aktif olarak yer alacak.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ