Kontrol Kalemi

ISAF’a Günler Kala Heyecan Dorukta

ISAF’a Günler Kala Heyecan Dorukta

  Uluslararası Güvenlik Sistemleri, Bilgi Güvenliği, Ağ Güvenliği, Akıllı Binalar ve Bina Otomasyonu Fuarı olan ISAF’a sayılı günler kaldı. Fuarın açılmasına 40 gün kala hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

  ISAF’a az bir zaman kala tarafımıza gelen katılım taleplerinin önceki yıllara oranla çok daha fazla olması bu yıl fuarın çok daha heyecanlı geçeceğini gösteriyor. Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışı ülkelerden gelen katılım talepleri, aynı zamanda ISAF’a duyulan güvenin işareti.

  Isaf Fuar

  Fuarın yurt içi ziyaretçi organizasyonu kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde yaklaşık 150.000 civarında kişiye özel yaka kartı hazırlanarak postalama yapılacaktır. Böylece ziyaretçilerimizin kapıda beklemeden fuara giriş yapmaları sağlanacaktır. Ayrıca Türkiye’deki tüm Ticaret Odaları, Sanayi Odaları ve Meslek Odaları ile iletişime geçilmiş, üyelerine davetiyelerimizin gönderilmesi ve üyelerin fuarımız hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilmeleri sağlanmıştır. Aynı zamanda, yapılan görüşmeler dahilinde fuarlarımızı toplu halde ziyaret etmeleri için görüşmeler devam etmektedir.

  Bununla birlikte yurt dışı ziyaretçi organizasyonu çalışmalarını yürüten çözüm ortağımız AntExpo, hedef ülkeler kapsamında; Ortadoğu, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Afrika ülkeleri ile ziyaretçi çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar kapsamında fuarı ziyaret edecek olan kişi sayısının beklenenin çok üzerinde olacağı anlaşılmaktadır.
  Yapılan tüm çalışmalar ve gelen taleplerle gösteriyor ki, bu yıl geçmiş yıllara oranla daha kaliteli ve daha fazla ziyaretçi, fuarda bizlerle birlikte olacaktır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ