Kontrol Kalemi

ISAF Yurtdışı Tanıtım Çalışmları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

ISAF Yurtdışı Tanıtım Çalışmları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Geniş temsilcik ağı sayesinde dünyanın her yerinde yapılan tanıtım çalışmalarının yanı sıra
  proje ekibimizin yaptığı fuar ziyaretleri ile sektöre dair en son gelişmeleri katılımcı ve
  ziyaretçileri ile buluşturan Marmara Fuarcılık, uluslararası tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
  Marmara Fuarcılık proje ekibimiz 13 Mart-18 Mart 2016 tarihleri arasında Almanya’nın ve Avrupa’nın finans merkezi konumundaki Frankfurt kentinde olacak. Sektörün önemli fuarlarından biri olann Light+Building Frankfurt 2016 ziyareti ile Uluslararası ISAF Fuarları sektör ilgililerine duyurulmaya devam edilecek.
  ISAF proje ekibi, binaların tasarım, planlama ve işletmesiyle ilgili hedef kitlelere hitap eden önemli platformlardan biri olan Light + Building Uluslararası Aydınlatma ve Yapı Teknolojileri Fuarı ziyareti sayesinde uluslararası sektör ilgilileri ile bir araya gelecek. Sektörün en önemli organizasyonları arasında gösterilen Light + Building Uluslararası Aydınlatma ve Yapı Teknolojileri Fuarı katılımcı ve ziyaretçi çalışmalarımızın her sene düzenli olarak gerçekleştirildiği önemli fuarlardan biridir.

   isaf-01
  ISAF Fuarlarında KOSGEB Ve İZTO Desteklerinden Faydalanın…

  06-09 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası ISAF Fuarları, KOSGEB tarafından destek kapsamına alınmıştır. Başvuru önceliğinin esas alınarak işlemlerin yapıldığı destek kapsamında ISAF Fuarlarına katılım göstermeniz halinde, başvurularınız “Uluslararası İhtisas Fuarı” kapsamında değerlendirilecek ve 50
  m 2 için 7500 TL’ye kadar olan kısmını KOSGEB’den destek olarak geri alabileceksiniz. Bu önemli destekten faydalanmak için, ISAF Fuarları katılımınızı bir an önce kesinleştirip başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.
  Uluslararası ISAF Fuarları, KOSGEB dışında, İzmir Ticaret Odası (İZTO) tarafından da desteklenmektedir. İZTO üyelerinin faydalanabildiği destek hakkında bilgi almak ve katılım sözleşmeniz ile ilgili detayları görüşmek üzere firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
  İletişim:
  Aysu Ceren Özaydın
  Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu
  Marmara Fuarcılık
  (+90)212 503 32 32 / [email protected]

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ