Kontrol Kalemi

ICSG İstanbul 2015 Akıllı Şebeke, Akılcı Kalkınma

ICSG İstanbul 2015 Akıllı Şebeke, Akılcı Kalkınma

  “3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı” 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve UGETAM’ın himayelerinde gerçekleştirilecektir. HHB Expo Fuar ve HHB Expo stratejik partneri Yedi24 Organizasyon tarafından koordine edilecek olan “3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı”nın 3. Yürütme Kurulu Toplantısı, Kongre Başkanı ve aynı zamanda UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç başta olmak üzere, Kongre Başkan Yardımcıları T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Necip Camuşcu ve Türkiye Enerji Vakfı Başkanı Sayın Hasan Köktaş’ın yanı sıra EPDK, TEDAŞ, TEİAŞ, UGETAM, DEIK, ELDER, GAZBİR üst yetkililerinden oluşan kurul üyelerinin teşrifleriyle gerçekleştirilmiştir. ICSG Istanbul 2015 4. Yürütme Kurulu Toplantısı 23 Ekim 2014 tarihinde, “Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği”nin ev sahipliğinde gerçekleşmiştir.

  ıcgs 2015 basın bülteni

  Dünyadaki seçkin konuşmacılar bu Kongre’de

   IEEE’nin eski başkanı, IEEE PES 3. Bölge Bilim Kurulu Üyesi, CIGRE ABD Milli Komitesi (USNC) Teknik Faaliyetler Başkan Yardımcısı, IEEE PES Trafo Komitesi Eski Başkanı ve Akıllı Şebeke Tüketici İşbirliği (SGCC) Kurulu Başkanı, GE Teknik Strateji ve Geliştirme Direktörü olan ve aynı zamanda Beyaz Saray’a danışmanlık yapan John McDonald, ICSG İstanbul 2015 Kongre ve fuarına keynote speaker olarak katılacağını teyit etmiştir. Ayrıca Akıllı Şebekeler Avrupa Komisyonu Proje Lideri Gianluca Fulli ICSG İstanbul 2015 keynote speaker teklifini kabul etmiştir.

   

   

  Kaçırılmayacak Oturumlar

  ICSG İstanbul 2015 boyunca ikili iş görüşmeleri ve ticari anlaşmalar yanında dünyada ve Türkiye’deki enerji sektörünün önemli konu başlıkları İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde ele alınacak olup oturumlarda hükümet düzeyindeki heyetlerden, uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticileri yer alacak ve gündemdeki önemli konuları değerlendireceklerdir. Kaçırılmaması gereken bu oturumlarda enerji sektörünün önemli konu başlıklarında güncel bilgi edinme ve sunumlara ulaşma imkanı bulmak mümkün.

   

  ıcgs 2015 basın bülteni 1

   

  Hükümet heyetleri ICSG İstanbul 2015’de

  ICSG İstanbul 2015 için özellikle, Amerika, İngiltere, Fransa, İtalya, Hollanda,  CIS Ülkeleri, Orta ve Doğu Afrika, Güney Amerika ve Orta doğu ülkelerinden hükümet ve bürokrat düzeyinde heyetler fuara katılacak ve ücretsiz ikili görüşmeler gerçekleşecektir. Söz konusu ikili görüşmeler fuara katılan şirketlere, yabancı şirketlerle iş birliklerini artırma imkanı sunacaktır.

   

   

  Yurt İçi ve Yurt Dışı Tanıtımları Devam Ediyor

   

  4-6 Kasım 2014 tarihleri arasında Türkiye partneri olduğumuz Amsterdam’da gerçekleşecek olan European Utility Week Kongre ve Fuarı’nda ICSG İstanbul 2015 tanıtımı yapılacaktır.

   

  16-18 Kasım 2014 tarihlerinde Ürdün’de Arabistan Yenilenebilir Enerji Komisyonu, Ürdün Yenilenebilir Enerji Derneği tarafından düzenlenecek olan IIFREEE 2014 International Investment Forum for Renewable Energy & Energy Efficiency for MENA (Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği için Uluslararası Yatırım Forumu) Kongre ve Fuarı’nda; ICSG İstanbul 2015 Kongre ve Fuarının tanıtımı yapılacaktır.

   

  17 Kasım 2014 tarihinde ELDER tarafından düzenlenecek olan “İletişim Zirvesi” Bursa Hilton Hotel yapılacak olup; stantlı katılım ile ICSG İstanbul 2015 Kongre ve Fuarı’nın tanıtımı yapılacaktır.

   

  Ülkemizin enerji alanındaki kamu yöneticilerine, karar vericilere, özel sektöre, yatırımcılara ve enerji sektöründe mal ve hizmet sunanlara yararlı olması amaçlanan 3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı’na şimdiden büyük ilgi gösterilmektedir.

   

   

  1. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı’ ile ilgili detaylı bilgiye www.icsgistanbul.com

  Adresinden ulaşabilirsiniz.

   

   

  İletişim:

  Gizem YÜCEL, Genel Koordinatör

  Mail      : [email protected]

  Cep       : +90 542 788 68 72

  Web      : www.icsgistanbul.com   www.hhbexpo.com.tr

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ