askinaslan

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Hayırlı geceler.Sakaryada kendimiz bir ağaç tornası yaptık tornanın şasesi tamamen bitti fakat biz bunu cnc torna olarak kullanmak istioruz.Step motor ve Arduino ile bu mümkünmü veya nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız çok sevinirim.(Mini CNC Router'i Arduino ile yaptım bir problem olmuyor sanırım yurtdışında bir firmada Arduino ile yapmış daha ucuza mal olabilir)
    askinaslan
    askinaslan
    arduino hakkında bilgim yok ama isterseniz mach3 hakkında yardımcı olurum.
    trbayindir
    trbayindir
    eğer yardımcı olursanız çok sevinirim
    trbayindir
    trbayindir
    [email protected] bu adresten bana ulaşma şansınız varmı yada mail adresinizi atsanızda ben size ulaşsam?
    aşkın bey ncstudio kartını mach3 ile değiştirmek için kart ve teknik destek nerden alabilirim.tşk.05055468173
    askinaslan
    askinaslan
    Şahin rulman ilker bey var orada
    aşkın abi kusura bakma hiç bir bilgim olmadan bir umutla cnc aldım ama adamlar telefonlarımı acmıyorlar ne yapcagımı bilemiyorum 3 haftadan beri kafayı yedim kesmem gereken ahşapdan saat tasarımlarım var allah rızası için bir yardım edermisin çok çaresizim elim kolum bağlandı senide rahatsız ettiğim için kusura bakma telefon numaram 0530 470 45 00 emrah
    iyi calışmalar ustad cnc ile ilgili bi konuda size danışabileceğimizi düşündük, tabi siz müsade ederseniz. tel:05428484487 cagrı atabilirseniz ararım kolay gelsin
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri