srtcsn kullanıcısının son içeriği

 1. Wincc Runtime ve Runtime&Configuration arasındaki fark?

  Wincc Runtime ve Runtime&Configuration arasındaki fark sadece birinde sadece izleme yapılır diğerinde hem izleme hemde değişiklik yapılabilmesi midir?
 2. 16. Notebook Çekilişi (1 Adet Notebook)

  Notebook çekilişine katılmak istiyorum.
 3. 16. Notebook Çekilişi (1 Adet Notebook)

  Notebook çekilişine katılmak istiyorum.
 4. Otomasyon ve C# ?

  çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. aslında sert bir şekilde kafama koymuştum askere gitmeyi ama şimdi kafam karıştı :) bunu biraz daha düşünmem lazım sanırım..
 5. Servo Motorun Döndürebileceği Maksimum Kol Ağırlığı

  Merhaba, Elimde Delta servo motor var ama bunla bir kolu döndürmem gerekiyor fakat saçmalıyor muhtemelen kolun ağırlığı buna sebep oluyor. Daha hafif bir kol taktığımda düzgün çalışıyor çünkü. Ben bu servo motorun döndürebileceği maksimum kol ağırlığını nasıl belirleyebilirim? Ödevimi tamamlamam...
 6. Otomasyon ve C# ?

  haziranda okul bitiyor, ben ağustosta gitmeyi planlıyorum ama bu kurs 6 ay sürüyo :) yani ekimin ortasında bitiyo.. bazı kişilere danıştım askerliği erteleme yani o kurs için askerlik ertelenmez dedilerde arada kaldım :) kısa dönem olma ihtimali var :) yani 12ay çıkarsada yapacak bişey yok tabi :)
 7. Otomasyon ve C# ?

  çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. askere gitmeyi planlıyorum ağustosta, okulum haziranda bitiyor ama kursa başlarsam 6 ay sürecek ve askerlik aralık ayına ertelenecek. sizce askerliği ertelediğime değermi peki?
 8. S7-300 ve S7-200 programlama kabloları?

  Bitirme ödevim için lazımdı çok teşekkür ederim.
 9. Otomasyon ve C# ?

  Merhaba Arkadaşlar, Benim elime C# öğrenme fırsatı geçti ücretsiz bir şekilde, vaktimde var ama kontrol ve otomasyon alanında C#'ı nerelerde kullanabiirim? yani Eğer kullanamayacaksam başka şeylere vakit ayırmam daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim işin içinden...
 10. plc

  aslında güzel dökümanlar var bu forumda genel PLC anlatımıyla ilgili, onlarla başlayabilirsin
 11. S7-300 ve S7-200 programlama kabloları?

  elimde S7-200'ün programlama kablosu var ama S7-200 yok, işin tuhaf tarafı S7-300 var :) S7-300'ü programlamak için bu kablo kullanılabilir mi? yoksa S7-300 programlama kablosunu nasıl temin edebilirim fiyatı ne kadardır yardımcı olursanız sevinirim.
 12. Telemecanique TSX17 PLC------TSX 172 3428 programlam yazılımı + kablo

  bu plcler sıkıntılı zaten artık yok gibi birşey
 13. Ağ Elemanları ve Ağ Sistemleri

  Ağ Elemanları ve Ağ Sistemleri
 14. Matlab - Dr.Tolga Bekler

  Matlab - Dr.Tolga Bekler - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi - Jeofizik Mühendisliği
 15. Temel Seviye PLC Notları

  F.A.S.T.'in hazırladığı temel seviye PLC notları
Üst