Yurt dışı otel şantiyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı

otelkibuju

Üye
Firma Bilgileri

Firma Adı: kibujuotel

Firma Tel - Fax: ön elemeden sonra verilecektir

Firma Web Adresi: ön elemeden sonra paylaşılacaktır

Şehir / Ülke : ukrayna / kiev

Firma Yetkilisi: dilek yılmazer (insan kaynakları)

Alınacak Personel Sayısı: 30+

Genel Nitelikler 18 yaş ile 55 yaş arasında. elemelerden sonra

1: Ağır işte çalışabilir. Yüksekte çalışabilir. Gece çalışabilir sağlık raporu alabilmeli
2: Sabıka kaydı olmamalı devam eden davası olmamalı. Haciz bulunmamalı
3: Yurd dışına çıkış engeli bulunmaması
4: ilgili dalın mesleki yeterlilik belgesi / teknik lise mezunu / ilgili üniversite bölümünden mezun olması.
5: T.C. vatandaşı olması

işin tanımı:

1: Kievde yapılan kaba inşaatı bitmiş 414 odalı otel inşaatında çalışacak Elektrik, Alçıpan, Su tesisatı, Boya, İklimlendierme işlerinde çalışacak personel(EKİP BAŞVURULARI KABUL EDİLMEMEKTEDİR)
2:Konaklama şirket tarafından karşılanacaktır.
3: maaş ve mesailer dolar olarak garanti bankası hesaplarına yatacaktır.
5:çalışma haftalık 40 saat normal çalışma üzeri mesai sayılacaktır. (istirahat saatleri dahil haftalık 47.5 saattir) 1 saat yemek 15 dakikalık 2 istirahat zamanı bulunmaktadır.
6: mesailer günlük en fazla 2 saat hafta sonu cumartesi yada pazar sadece 1 gün olacaktır.
7: bir personelin aylık en fazla aylık 72 saat mesai yapmasına izin verilmektedir.
8: mesai ücreti normal ücretin 1.5 katıdır.

9: herhangi bir mazeretten dolayı 180 günden daha erken geri dönmek isteyen personelin gidiş dönüş bileti maaşından kesilecektir. 180 gün ve üstü çalışan personel 10 günlük ücretli izin ve gidiş dönüş bilet masrafları şirket tarafından karşılanacaktır.
10: personeller ön mülakattan sonra Ankara'da yada online olarak sınava tabi tutulacaktır.
11: mülakatı geçen personel pasaport işlemleri kendilerine aittir konaklama yemek yol maliyetleri şirketimiz tarafından sağlanacaktır.
12: normal çalışma saatlik 15 ile 20 usd mesailer 22.5 ile 30 usd olacaktır.
13: sözleşme mail olarak yollanacak. ıslak imza ve el yazısı olarak doldurulacaktır.
14: başvurular sadece mail ile yapılacaktır.
15: başvuru adresi [email protected] adresine yapılacaktır.
16: başvuru mail'ine çalışmak istediğiniz bölüm örnek elektrik alçı boya gibi belittiğinizde size ilgili başvuru formu yollanacak bu forum'u doldurtan sonra geri yollamanız istenecektir.
17: işin son başvuru tarihi 30.06.2021 çarşamba günüdür. bu tarihten itibaren sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.
18: işkur kayıtlı olarak gidilecek. aldığınız maaş üzerinden sgk primizin yatacaktır. LÜTFEN SGK SIZ ÇALIŞMA İSTEGİNDE BULUNMAYIN. Bu başvurular dikkate alınmayacaktır.

Dilek YILMAZER insan kaynakları müdürü.

Son düzenleme:
güzel insan; böyle kötü günler yaşarken böyle güzel bir ilan verdiğiniz için teşekkür ederim. ben de başvurmak isterdim ama oradaki ilk 5 maddenin sadece 5. maddesi bana uyuyor, yani T.C. olmam dışında hiç bir kritere uymuyorum.
1- yaştan kaybediyorum
2- ağır iş, yüksekte çalışmak, gece çalışması için hiç bir sağlık kuruluşu bana rapor vermez
3-hem sabıkam var( ertelenmiş hapis cezam yüz kızartıcı değil) hem de üzerimde haciz.
4-yurtdışına çıkamam çünkü pasaportum yok
5- hiç bir yeterlilik belgem yok ( 40 yıl önce liseyi zorla bitirdim)
6-gururla söylüyorum bu kritere uyuyorum (T.C.) yim
7-benim şartlarım bunlar eğer kabul ederseniz (hadi hadici dayı ) olarak çalışmak isterim.
8-güzel insan; yukarıda yazılı kalın harfler dışında hiç bir şeyi ciddiye alma latife yaptım. işinizde ve ekibinizde kolaylıklar dilerim.

Son düzenleme:
güzel insan; böyle kötü günler yaşarken böyle güzel bir ilan verdiğiniz için teşekkür ederim.

OPaK6WyV_400x400.jpeg
2402_X1lpqTxi33xSwSTLOSPTfMo1KyYWyUTe.gif

Kolay Gelsin .

Sn. @otelkibuju tüm ilan istekleriniz karşıladık diyelim .

Öğrenmek istediğim .

1 - Yemek durumu ? yiyecekler menüler ( Türk yemekleri ve uyğun yemekler ? )

2 - Maaş ne kadar ?

3 - Yatacak yer ile bilğiler ? ( oda ? tek veya diğer vs gibi )

Sağlıcakla .

İş ve İŞci bulma kurumu dısında iş bulma çalışma masıl oluyordu ??
Malesef var.
Kolay Gelsin .

Sn. @otelkibuju tüm ilan istekleriniz karşıladık diyelim .

Öğrenmek istediğim .

1 - Yemek durumu ? yiyecekler menüler ( Türk yemekleri ve uyğun yemekler ? )

2 - Maaş ne kadar ?

3 - Yatacak yer ile bilğiler ? ( oda ? tek veya diğer vs gibi )

Sağlıcakla .
Yemek durumu sabah öğlen akşam olmak üzere 3 öğün çıkmaktadır. Yemekler bizim aşçılarımız tarafından yapılmaktadır. kalınan yerlerde yemek yapmak yasaktır. atıştırmalık bulunabilir. ancak tüp ısıtıcı gibi ürünler kesinlikle yasaktır.

Maaş kişinin sosyal durumu eğitimi çocuk sayısı gibi durumlara baglı olarak değişiklik göstermektedir. mesaisiz en düşük ücret 2400 usd mesaisiz tam mesai 1600 usd kadar olur. en yüksek saha ekip personelinin 3200 usd dir. tam mesai 2160 usd kadardır. Bu yüzden kalifiye eleman aramaktayız.

Konaklama ekip başları için tek kişilik odalar. 4 kişilik kadro düşünülüyor
ustabaşları için 2 kişilik odalar. 16 kişilik kadro düşünülüyor
usta ve yardımcılar 3 kişilik odalarda kalacaklardır. 80 kişilik kadro düşünülüyor
otelim mevcut çalışan 3 yıldızlı otelinde kalınacak 24 saat servis ve yemek hizmeti vardır. Ancak normal yemek saatleri dışındaki masraflar kişilerin kendilerine aittir.

Teşekkkür eder iyi çalışmalar dilerim. Dilek Yılmazer
güzel insan; böyle kötü günler yaşarken böyle güzel bir ilan verdiğiniz için teşekkür ederim. ben de başvurmak isterdim ama oradaki ilk 5 maddenin sadece 5. maddesi bana uyuyor, yani T.C. olmam dışında hiç bir kritere uymuyorum.
1- yaştan kaybediyorum
2- ağır iş, yüksekte çalışmak, gece çalışması için hiç bir sağlık kuruluşu bana rapor vermez
3-hem sabıkam var( ertelenmiş hapis cezam yüz kızartıcı değil) hem de üzerimde haciz.
4-yurtdışına çıkamam çünkü pasaportum yok
5- hiç bir yeterlilik belgem yok ( 40 yıl önce liseyi zorla bitirdim)
6-gururla söylüyorum bu kritere uyuyorum (T.C.) yim
7-benim şartlarım bunlar eğer kabul ederseniz (hadi hadici dayı ) olarak çalışmak isterim.
8-güzel insan; yukarıda yazılı kalın harfler dışında hiç bir şeyi ciddiye alma latife yaptım. işinizde ve ekibinizde kolaylıklar dilerim.
İlginiz için teşekkürler. Ancak yurt dışı çıkış engeliniz varsa malesef yardımcı olamayız.
Dilek Yılmazer

Son düzenleme:
İlginiz için teşekkürler. Ancak yurt dışı çıkış engeliniz varsa malesef yardımcı olamayız.
Dilek Yılmazer
güzel kızım şaka yaptım, genç ve kalifiye elemanlar çalışsınlar, ben emekliyim, benim değil, işe ihtiyacı olanlar gitsin. ama yazdığım ilk 6 madde doğrudur.

Firma Bilgileri

Firma Adı: kibujuotel

Firma Tel - Fax: ön elemeden sonra verilecektir

Firma Web Adresi: ön elemeden sonra paylaşılacaktır

Şehir / Ülke : ukrayna / kiev

Firma Yetkilisi: dilek yılmazer (insan kaynakları)

Alınacak Personel Sayısı: 30+

Genel Nitelikler 18 yaş ile 55 yaş arasında. elemelerden sonra

1: Ağır işte çalışabilir. Yüksekte çalışabilir. Gece çalışabilir sağlık raporu alabilmeli
2: Sabıka kaydı olmamalı devam eden davası olmamalı. Haciz bulunmamalı
3: Yurd dışına çıkış engeli bulunmaması
4: ilgili dalın mesleki yeterlilik belgesi / teknik lise mezunu / ilgili üniversite bölümünden mezun olması.
5: T.C. vatandaşı olması

işin tanımı:

1: Kievde yapılan kaba inşaatı bitmiş 414 odalı otel inşaatında çalışacak Elektrik, Alçıpan, Su tesisatı, Boya, İklimlendierme işlerinde çalışacak personel(EKİP BAŞVURULARI KABUL EDİLMEMEKTEDİR)
2:Konaklama şirket tarafından karşılanacaktır.
3: maaş ve mesailer dolar olarak garanti bankası hesaplarına yatacaktır.
5:çalışma haftalık 40 saat normal çalışma üzeri mesai sayılacaktır. (istirahat saatleri dahil haftalık 47.5 saattir) 1 saat yemek 15 dakikalık 2 istirahat zamanı bulunmaktadır.
6: mesailer günlük en fazla 2 saat hafta sonu cumartesi yada pazar sadece 1 gün olacaktır.
7: bir personelin aylık en fazla aylık 72 saat mesai yapmasına izin verilmektedir.
8: mesai ücreti normal ücretin 1.5 katıdır.

9: herhangi bir mazeretten dolayı 180 günden daha erken geri dönmek isteyen personelin gidiş dönüş bileti maaşından kesilecektir. 180 gün ve üstü çalışan personel 10 günlük ücretli izin ve gidiş dönüş bilet masrafları şirket tarafından karşılanacaktır.
10: personeller ön mülakattan sonra Ankara'da yada online olarak sınava tabi tutulacaktır.
11: mülakatı geçen personel pasaport işlemleri kendilerine aittir konaklama yemek yol maliyetleri şirketimiz tarafından sağlanacaktır.
12: normal çalışma saatlik 15 ile 20 usd mesailer 22.5 ile 30 usd olacaktır.
13: sözleşme mail olarak yollanacak. ıslak imza ve el yazısı olarak doldurulacaktır.
14: başvurular sadece mail ile yapılacaktır.
15: başvuru adresi [email protected] adresine yapılacaktır.
16: başvuru mail'ine çalışmak istediğiniz bölüm örnek elektrik alçı boya gibi belittiğinizde size ilgili başvuru formu yollanacak bu forum'u doldurtan sonra geri yollamanız istenecektir.
17: işin son başvuru tarihi 30.06.2021 çarşamba günüdür. bu tarihten itibaren sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.
18: işkur kayıtlı olarak gidilecek. aldığınız maaş üzerinden sgk primizin yatacaktır. LÜTFEN SGK SIZ ÇALIŞMA İSTEGİNDE BULUNMAYIN. Bu başvurular dikkate alınmayacaktır.

Dilek YILMAZER insan kaynakları müdürü.
Hiç bir kimlik bilginizi ismini bilmediğiniz firmayız diyenlerle paylaşmayın. Gmail adresi resmi değil, bu siteye ilan vermek için üye olmuşlar zaten. İnanmayın kanmayın.

Başka veri göremedim
1.png

Son düzenleme:
Hiç bir kimlik bilginizi ismini bilmediğiniz firmayız diyenlerle paylaşmayın. Gmail adresi resmi değil, bu siteye ilan vermek için üye olmuşlar zaten. İnanmayın
Ben verdim bilgilerimi. Sirkete gittim gorustum. Sozlesme verdiler avukata verdim inceledi 1 2 maddede sikinti var dedi firma ile gorustu tamam sorun yok dedi. Imzaladim evraklari verdim. 2400 dolar yatirdilar. Aksilik olmazsa aybasinda ilk kafile ile gidiyorum. Hayirli olur insallah. Ama haklisim bir suru yere basvurdum. 500 dolar masraf odeyecen yok su kadar teminat odeyecen diye cok kazik yedim. Bu firmada simdilik sikinti yok. Telefon aldirdilar sifir hat ve hscb hesap actirdilar konsolosluga onaylatin verdiler. Tum bunlarin belgesini verdiler. Sen simdi boyle yazinca bende bi suphe duydum. En iyisi yarin avukata gidip tekrar sorayim.

Ben verdim bilgilerimi. Sirkete gittim gorustum. Sozlesme verdiler avukata verdim inceledi 1 2 maddede sikinti var dedi firma ile gorustu tamam sorun yok dedi. Imzaladim evraklari verdim. 2400 dolar yatirdilar. Aksilik olmazsa aybasinda ilk kafile ile gidiyorum. Hayirli olur insallah. Ama haklisim bir suru yere basvurdum. 500 dolar masraf odeyecen yok su kadar teminat odeyecen diye cok kazik yedim. Bu firmada simdilik sikinti yok. Telefon aldirdilar sifir hat ve hscb hesap actirdilar konsolosluga onaylatin verdiler. Tum bunlarin belgesini verdiler. Sen simdi boyle yazinca bende bi suphe duydum. En iyisi yarin avukata gidip tekrar sorayim.
Ömrü yurt dışında şantiyelerde geçmiş biri olarak söylüyorum Şartları gayet uygun . Kısmet deyip deneyin çok kafanızı karıştırmayın. Bu kadar bilgiyi mırın kırın etmeden vermeleri bile firmanın samimi olduğunu gösterir

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri