Yetiştirilmek Üzere Elektrik Teknikeri Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu ne biçim konu başlığı Allahaşkına. Elektrik teknik elemanları bir tür sebze ya da meyve mi . Ondan da geçtim teknikeri kim nasıl yetiştirecekmiş çok merak ediyorum.

İstanbul'da deyilim ama olsaydım ilgilenir dim

Kurumsal bir inşaat firması diyelim.SSK tam ve çalışanların 3 kuruşluk sigorta primlerine tenezzül edip asgari ücretten göstererek kimsenin hakkını yemiyorlar.
Isim soylemeden ilan vermeyi hic anlamli bulmuyorum. Hemde kurumsal. Isim vermeyince merdiven alti isletme goruntusu veriyor. O halde isciler de iş ararken ben su ozellikteyim ama adimi soylemem desin. Ozelliklerim uyuyorsa ciddiyseniz o zaman aciklarim kimligimi desin. Yok boyle bir mantik(sizlik).

Nasıl bir milletimiz var anlamadım herkezin ağzı açık kalmış iş ilanı için.Bedavaya bile çalışan var ondan sonra piyasa niye bukadar düşük diye sitem ediyoruz.
Sonuna kadar katılıyorum. Piyasayi belirleyen asil bizleriz. Dusurdugumuz gibi el birligi yapip yukseltmeliyiz

Maasi güzel hemde cumrtsi pazarı tatil anadolu yakasında olsaydı hemen işbaşı yapardım

Yelek87 ya katiliyorum arkadaşlar bazı şeyleri buyutmeyeelim verdikleri maaş güzel bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…