Yetiştirilmek Üzere Elektrik Teknikeri Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Personel arayısınız devam ediyor mu acaba???

merhabalar ümraniyede oturuyorum.... ben marmara üniversitesi elektrik ve elekronik bölümü mezunuyum.temek olarak elektrik proje çizim bilgisine sahibiyim bu bil giyi üniversitede elektrik proje çizim ödeviyle edindim.yaşım 21 ..yetişdirilmek üzere işe talibim görüşmek istiyorum...iş görüşmesi yapabileceğim bir yetkili kişi varsa telefon numarasın ı verirmisiniz..görüşme yetkilisi siz iseniz sizinle görüşmek isterim.numaram 0542 798 08 73-------0530 600 12 76----ev 0216 632 54 24

Son düzenleme:
Şartlarınız çok iyi,Zeytinburnun'da oturuyorum ulaşım sorun olmazsa iş ile ilgilenirim. Namık Kemal Üni. Kontrol Ve otomasyon Tek. Mezunuyum 2 Yıl.
Teknik Malzeme bilgim biraz var uzun zamandır Elektronik adına bir iş bulamadığım için farklı sektörlerde çalışıyorum. Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açığım.
E posta adresimden iletişime geçerseniz sevinirim.
[email protected]

Merhaba
Proje tasarımı ve uygulaması konusunda yetiştirilmek üzere
MYO veya liselerin elektrik teknikerliği vb. bölümlerinden mezun
Az deneyimli veya deneyimsiz
Beykoz,İstinye,Sarıyer bölgelerine yakın oturan
Ofis içinde ve ekip çalışmasına uygun çalışabilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.
Sunulan imkanlar:
2000-2500 TL arası net maaş(SSK tam gösteriliyor)
Günlük 15 liralık Sodexho(Yemek için)
Cumartesi ve Pazar günleri çalışılmıyor.
6 Ay içinde kendi başına proje çizimi ve hesaplamalarını yapıyor olabilecek.

Not:Şartlar piyasaya göre iyi olduğu için biz de piyasaya göre iyi bir arkadaş arıyoruz.
Mesleki anlamda kendine güvenen arkadaşlar benimle özelden iletişime geçebilir.
Selamlar.

merhaba ben suleyman tokatta oturyorm ilanı gordm msyk meznuyum istekle devamlı çalışmak isterim ilanınz hala geçerli ise görüsmek isterim

İyi günler Düzce MYO Elektronik haberleşme den 2012 yılında mezun oldum iki yıldır özel bir firmada metrobüs ve belediye otobüsündeki cihazların teknik servisi üzerinde çalışıyorum personel arayışınız devam ediyorsa [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazıp yazıp durmayın boşuna. Bu ilan aylar öncesinden kapandı. İlanı veren neden tenezzül edip kapandı yazmadı ve yazmamaya da devam ediyor, merak ediyorum. Yazdığı konuya her cevap yazdığında kendisine uyarı geliyor diye biliyorum.

merhaba ben sekiz senedir tedaş arıza Bakım onarım OG AG hatında çalışmaktayım. her türlü teknik arıza bakım bilgisine sahibim.eğer bu firmaya girebilrsem gelecekte kendimi çok güzel bir şeklide geliştireceğime eminim.eksik olan yönlerimi tamamlamak istiyorum.ben arızanın çok yoğunolduğu her türlü snsi arıza ile karşı karşıya geldiğim doğu bölgelerinde görev yaptım.bu nedenle söz konusu olan firmada başarılı olacağıma inanıyorum.inşallah bu mesajımı görürler vede bana geri dönerler saygılar tlf 05319012445

ilanınız güncel mi.cok hevesli cok istekliyim bu konuda.yardımlarınızı bekliyorum.personel alımı yapıldı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,915
Son üye
eylulllll33

Yeni konular

Geri