Yetiştirilmek Üzere Elektrik Teknikeri Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konu kapanmıştır.Selamlar.

Merhaba
Proje tasarımı ve uygulaması konusunda yetiştirilmek üzere
MYO veya liselerin elektrik teknikerliği vb. bölümlerinden mezun
Az deneyimli veya deneyimsiz
Beykoz,İstinye,Sarıyer bölgelerine yakın oturan
Ofis içinde ve ekip çalışmasına uygun çalışabilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.
Sunulan imkanlar:
2000-2500 TL arası net maaş(SSK tam gösteriliyor)
Günlük 15 liralık Sodexho(Yemek için)
Cumartesi ve Pazar günleri çalışılmıyor.
6 Ay içinde kendi başına proje çizimi ve hesaplamalarını yapıyor olabilecek.

Not:Şartlar piyasaya göre iyi olduğu için biz de piyasaya göre iyi bir arkadaş arıyoruz.
Mesleki anlamda kendine güvenen arkadaşlar benimle özelden iletişime geçebilir.
Selamlar.

Malatyada oturuyorum ama biraz yetiştim :)

Bu ne biçim konu başlığı Allahaşkına. Elektrik teknik elemanları bir tür sebze ya da meyve mi . Ondan da geçtim teknikeri kim nasıl yetiştirecekmiş çok merak ediyorum.

Merhaba
Proje tasarımı ve uygulaması konusunda yetiştirilmek üzere
MYO veya liselerin elektrik teknikerliği vb. bölümlerinden mezun
Az deneyimli veya deneyimsiz
Beykoz,İstinye,Sarıyer bölgelerine yakın oturan
Ofis içinde ve ekip çalışmasına uygun çalışabilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.
Sunulan imkanlar:
2000-2500 TL arası net maaş(SSK tam gösteriliyor)
Günlük 15 liralık Sodexho(Yemek için)
6 Ay içinde kendi başına proje çizimi ve hesaplamalarını yapıyor olabilecek.

Not:Şartlar piyasaya göre iyi olduğu için biz de piyasaya göre iyi bir arkadaş arıyoruz.
Mesleki anlamda kendine güvenen arkadaşlar benimle özelden iletişime geçebilir.
Selamlar.
İstanbul'da deyilim ama olsaydım ilgilenir dim :(

Kurumsal bir inşaat firması diyelim.SSK tam ve çalışanların 3 kuruşluk sigorta primlerine tenezzül edip asgari ücretten göstererek kimsenin hakkını yemiyorlar.
Isim soylemeden ilan vermeyi hic anlamli bulmuyorum. Hemde kurumsal. Isim vermeyince merdiven alti isletme goruntusu veriyor. O halde isciler de iş ararken ben su ozellikteyim ama adimi soylemem desin. Ozelliklerim uyuyorsa ciddiyseniz o zaman aciklarim kimligimi desin. Yok boyle bir mantik(sizlik).

"2000-2500 TL arası net maaş(SSK tam gösteriliyor)
"

Bu şartlar insanlara inanılmaz cazip geliyor. Ülkede ki özel sektörün hali bu işte. Çünkü bu ilana başvuranların büyük çoğunluğu, 1000-1500 TL arası maaş (asgari ücretten SGK), (cumartesi akşama kadar çalışma) vede sadece pazar günü izinle çalıştığı için talep bu kadar çok olur.
Nasıl bir milletimiz var anlamadım herkezin ağzı açık kalmış iş ilanı için.Bedavaya bile çalışan var ondan sonra piyasa niye bukadar düşük diye sitem ediyoruz.
Sonuna kadar katılıyorum. Piyasayi belirleyen asil bizleriz. Dusurdugumuz gibi el birligi yapip yukseltmeliyiz

Maasi güzel hemde cumrtsi pazarı tatil anadolu yakasında olsaydı hemen işbaşı yapardım

Yelek87 ya katiliyorum arkadaşlar bazı şeyleri buyutmeyeelim verdikleri maaş güzel bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri