Yeni mezun elektrik elektronik mühendisi

ert159

Üye
Arkadaşlar merhaba ben 1 ay önce elektrik elektronik mühendisliğinden mezun oldum ve bir elektrik taahüt şirketinde çalışmaya başladım.İmza yetkimi daha almadım ama suan bazı site evlerinin altyapılarını ve elektrik panolarını değitiriyoruz,kablolarda evden eve atlama yapılan evlere en uygun en masrafsız şekilde hatlarını ayırmaya çalışıyoruz ben işçiler ile şöyle böyle yapalım gibi çözüm buluyor gun sonuda şirket sahibi mühendise yapılan işleri anlatıyorum.Sizce kendimi nasıl geliştirmeliyim bu aşamada neler yapmamı tavsiye edersiniz? Evlerin mevcut iç elektrik tesisatı gayet eski ve düzensiz yapılmış tesisatlardan oluşmakta.KAR olan evlere teknolojik gözüyle bakılıyor düşünün.Benim düşüncem bu ve bunun gibi yerlere gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra akıllı ev sistemlerine geçirilmesi.İlerde bu alanda işler yapmak istiyorum önerileriniz nedir?Ve sizce ileride bu alanda çalışanlar için düşünürsek şimdiden hangi alanlara yoğunlaşmalı mesela güneş enerjisi veya akıllı ev otomasyonları gibi hangi alanlara yatırımlar yapılmalı önerileriniz nelerdir?

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri