Yeni başladım autocade bi kaç sorum var

Ustalarım abilerim kardeşlerim 2 yıllık elektrik okuyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum bugün hocalar autocad diye bi program tanıttı ve hoşuma gitti eve gidince birazcık araştırma yaptım birazcık programı kurcaladım ve ortaya böyle bi basit cizim çıkardım sizce nasıl olmuş nelere dikkat etmem lazım şimdiden teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• DOSY.jpg
    DOSY.jpg
    213.3 KB · Görüntüleme: 37
  • dos.jpg
    dos.jpg
    149.3 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran Alıntısış.PNG
    Ekran Alıntısış.PNG
    71 KB · Görüntüleme: 19
  • Beğen
Tepkiler: huh
Başlangıç olarak hiç fena değil ama burda önemli olan tek hat projeleri kısmına biraz yoğunlaşmanı tavsiye ederim birde izometrik görünüşler çizmelisin başlarda elektrikle ne alakası var diye bilirsin ama burda önemli olan komutlara ısınmandır

Başlangıç olarak hiç fena değil ama burda önemli olan tek hat projeleri kısmına biraz yoğunlaşmanı tavsiye ederim birde izometrik görünüşler çizmelisin başlarda elektrikle ne alakası var diye bilirsin ama burda önemli olan komutlara ısınmandır
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim gün geçtikçe kendimi geliştirmeye çalışıyorum daha hocalarım göstermedi programı ama bende heves var geliştirmeye çalışıyorum kendimi yorumunuz için teşekkür ederim

Cizimde gercek olculerle calis.

Mesela eline bir obje alip cetvelle olcup nesneyi olcum degerlerine gore cizmeyi dene.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim gün geçtikçe kendimi geliştirmeye çalışıyorum daha hocalarım göstermedi programı ama bende heves var geliştirmeye çalışıyorum kendimi yorumunuz için teşekkür ederim
Yakın kampüs isimli YouTube kanalı ile kendini hızlı etkili bir şekilde geliştire bilirsin tam bir ögrenci öğretmen ilişkisi ile anlatımı var

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri