yardımcı olabilecek var mı? 5V 5A powerbank devresi arıyorum.

aisik

Üye
powerbank devreleri gibi, normal power bank devreleri 5 volt çıkışlarında maksimum 2.1 amper vermekte.
benim aradığım 3.7 voltu 5 volt yapacak ancak en az 5 rahat amper verebilecek, daha fazla akım da olur.
elimde 20.000 mili amper 3.7 volt batarya hücreleri var. google'da sabahtan beri araştırıyorum, mevcut
powerbanklar ve powerbank modülleri en fazla 2.1 amper vermektedir 5 volt çıkışlarından. bu direkt usb
şeklinde de olmayabilir. 3.7 voltu 5V 5 ampere yukseltecek buck boost step up modul de olabilir ona da
razıyım. nereden bulabilirim veya normal bir power bank devresini nasıl modifiye edebilirim? hiç uğraşan
var mı? ottan bottan işe yaramaz basit basit konular açılıyor, basit basit sorular için konular açılıyor, hiç
elektroniği bilmeyenler ustaları güldürecek sorular için konular açıyor. hadi bakalım bu konuda yardımcı
olacak mısınız?? gerçekten böyle bir şeye ihtiyacım var..

Böyle konuşmak gaz vermek işe yaramaz madem genelleme yaptın ottan bootan konulara cevap vermiş biri olarak bir eksik bir fazla fark etmez senşnkine de yazayım :D paralel devre ile akımı arttır veya hazır bms devre al!

Hazır modul almayı duşunurseniz örnek devre kit linki verebilirim.

Hazır modul almayı duşunurseniz örnek devre kit linki verebilirim.
Mumkunse 3.7 volttan 5 volt 5 amper
ya da 10 amper alabilecegim devre / sema
/ link / satis linki vs. hazirda varsa paylasabilir misiniz??
Pillerim 3.7 volt 200000 mili amper
(20 amper).
Ebayda 3.7 volttan 5 volt
5 amper veya 10 amper akim veren
devrelerin linklerini koyabilir misiniz? Ben bulamadim..
En son care, sarji ayri devre ile 5 volt cikisi
ayri baska bir devreyle dusunuyorum. Tesekkurler.

3.7 volttan 5 volta 3 amperlik converter var.

http://www.dx.com/p/dc-dc-converter...r-power-supply-module-red-151576#.V9AEu_l95II

linkteki ürün ve benzeri ürünler var. Ben daha yüksek akımlıları hatırlıyordum var ama onların giriş voltajları yüksekmiş. ( 5 volt minimum )

Eğer 3.7 volt lityum pillerinizden ikisini seri bağlayıp 7.2 volt yaparsanız 7.2 voltu 5 volta düşürüp 12 - 14 amper civarında alabilirsiniz. Bu tip bir ürün için

http://www.dx.com/p/bonatech-031005...step-up-down-module-green-297691#.V9AFn_l95II

linklerini inceleyebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri