yagmur yagmıstı ve sabah aküsü bitmiş olarak buldum

barissahin

Üye
arabamı aksam kapının önüne bıratım.akşam da yagmur yagmıstı ve sabah aküsü bitmiş olarak buldum
arabamın anteninde kacak olabilirmi acaba
arabamın markası hundai accent n yapabilirim acaba
simdiden tesekkürler

arabanızda ya bir lamba vb açık unuttunuz yada akünüz bozuk

merhaba aküler hakkındakı gızemlı vaktı saatı bellı olmıyan durum bence tam olarak çozulmedı firmalar uzun surelı garantıler veremiyorlar ister istemez işimizin en önemlı parçası enerjı faydalandığımız cihazda akü veya pil bir sistemde akü kullanmıştım 6 ay sonra arıza yapmış arıza akü kutupbaşinda hiç enerjı yok aküyü değiştırdım sistem çalıştı aküyü kafama takmıştım senaryomu :)yazayım akü kutupbaşina gıden iletken kurşun levha bu levha tıtreşim veya ortamdaki asitten dolayı koptu yalıtkan oldu kutup başi bu düşünceyle aküyü lastık tokmak ile kırmadan hasar vermeden çeşitlı yerlerınden darbe oluşturdum bu esnada guçlu far lambasını bağlamıştım lamba darbe vururken yandı oylece bıraktım denemelerım için bır masam var burada test enerjısını bu aküden aliyorum bir yıldır yenı aküden farksız çalışıyor saatlerce çalıştığı oluyor bu bir tesadüfte olabılır ama sonuçta mantıklı olarak düşünerek yaptığım uygulama sonuç verdı

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri