Xiaomi robot süpürge şarj sorunu

İyi akşamlar inşaat elektriği yapıyorum. Robot süpürgeyi servise gönderdim Garanti kapsamında şarj almıyor diye. Kullanıcı hatası oksitlenme olmuş diyip gönderiyorlar. İçini açtım . Kondansatörün bir hanesi yok normalde videolara baktım 2 tane oluyor. Büyük ihtimalle patlamış ve sökmüşler. Bu işlerden anlayan bulunduğum yerde yok. Bana fikir verebilecek birileri var mı . Kondansatör olmadığı için şarj almıyor olabilir mi

Ekli dosyalar

• IMG_20230901_232730.jpg
    IMG_20230901_232730.jpg
    263 KB · Görüntüleme: 28
İyi akşamlar inşaat elektriği yapıyorum. Robot süpürgeyi servise gönderdim Garanti kapsamında şarj almıyor diye. Kullanıcı hatası oksitlenme olmuş diyip gönderiyorlar. İçini açtım . Kondansatörün bir hanesi yok normalde videolara baktım 2 tane oluyor. Büyük ihtimalle patlamış ve sökmüşler. Bu işlerden anlayan bulunduğum yerde yok. Bana fikir verebilecek birileri var mı . Kondansatör olmadığı için şarj almıyor olabilir mi
Çok kötü bir müdahale olmuş o bölgede. Aliminyum kapasitorler sıcağı pek sevmiyor bildiğim kadarıyla. Nasıl bir işlem yaptılar Allah bilir . Daha net bir foto alsak . Özellikle o bölgeden.

Garantisi olan bir ürün olduğu için kendiniz tamir etmeyin.Servise teslim edin.Sizin müdahaleniz cihazı garanti kapsamı dışı bırakır.Eğer beklediğiniz sonuca ulaşamazsanız genel merkezi arayıp durumu bildirin.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri